Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Baltimore Ravens’in 2024 programı açıklamasından çıkarımlar

Baltimore Ravens’in 2024 programı açıklamasından çıkarımlar

Noel…yine!

Primetime oyunlarından bahsetmişken, üst üste ikinci yıl Noel Günü oyununun olması alışılmadık bir durum. Onun varlığı Çarşamba Daha da nadir hale getiriyor.

Bu, Ravens tarihinde Noel’de oynadıkları dördüncü sefer olacak. Sadece iki takım, Chiefs ve Dallas Cowboys daha fazla Noel maçı oynayacak.

Perşembe günkü maçlar, kısa bir iyileşme süreci nedeniyle zaten oyuncuların vücutlarını zorluyor. Bu Çarşamba maçı, lig önceki hafta Kuzgunlar’a (Steelers’a karşı) bir Cumartesi maçı verdiği için artık zor değil, yani tipik Pazar’dan Perşembe’ye vardiyada olduğu gibi maçlar arasında hala dört gün var. Ancak bu, arka arkaya haftalarca kısa dinlenme ve yukarıda belirtildiği gibi 10 günde üç maç anlamına geliyor.

Ravens’in rakibi Texas da aynı dezavantaja sahip olacaktı. Başka bir Noel maçında oynayan rakip Chiefs ve Steelers da aynısını yapıyor.

Bazı hayranlar tatile biraz daha heyecan katmak isteyebilir. Diğerleri, özellikle de Netflix’e abone olmayanlar bundan hoşlanmayacaktır.

Kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayan şey, geçen yıl Noel’de San Francisco’da Kuzgunlar’ın kazanmasıydı, bu da eğlenceli bir tatil geçirmenizi sağladı. Kuzgunlar ve taraftarlar, Baltimore’un geçen yıl lig play-off’larında mağlup ettiği zorlu bir rakibe karşı da aynı sonucu almayı umuyorlar.

Not: Şaşırtıcı bir şekilde Ravens ve Chargers arasındaki HarBowl maçı Şükran Günü’nde veya Noel’de oynanmıyor. Bu bir smaç gibi görünüyordu. Bunun yerine Harbaugh’un kardeşlerinden biri, üç günlük oyundan sonra Şükran Günü masasında övünme hakkına sahip olacak. John, Super Bowl XLVII dahil 2-0.

READ  Luke Raley'in önde giden sayı vuruşu Rays'e Orioles karşısında galibiyet kazandırdı