Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Başrollerinde Sebastian Stan, Jeremy Strong ve Maria Bakalova’nın yer aldığı Donald Trump imzalı ‘The Apprentice’ – Son Başvuru Tarihi

Başrollerinde Sebastian Stan, Jeremy Strong ve Maria Bakalova’nın yer aldığı Donald Trump imzalı ‘The Apprentice’ – Son Başvuru Tarihi

Özel: İşte geleceğini tahmin edemeyeceğiniz bir tanesi: MCU ve popüler Hulu serisindeki çalışmalarıyla tanınan Emmy ve Altın Küre adayı Sebastian Stan Pam ve Tommygenç Donald Trump rolü için aday gösterildi ÇırakCannes ödüllü İranlı yönetmen Ali Abbasi’nin yeni filmi (Kutsal örümcek).

Filmde ayrıca Emmy Ödülü ve Altın Küre kazanan Jeremy Strong da ana rollerde yer alıyor (Halefiyet) ve Oscar adayı Maria Bakalova (Galaksinin Koruyucuları Vol. 3). Üretim bu hafta başladı.

Yolsuzluk ve aldatmacayla dolu bir dünyada geçen, güç ve hırsın keşfi olarak tanımlanıyor. Çırak Trump’ın 1970’lerde ve 1980’lerde New York emlak işini kurma çabalarını inceleyecek ve aynı zamanda kötü şöhretli avukat Roy Cohn ile olan ilişkisini de derinlemesine inceleyecek. Büyük bir Amerikan hanedanının kökenlerini gösteren bir akıl hocası ve himaye altındaki kişinin hikayesidir. Kaynaklar Deadline’a Strong’un Cohn’u, Bakalova’nın ise Trump’ın ilk eşi Ivana’yı canlandıracağını söyledi.

Projeyle ilgili haberler, eski ABD başkanının dolandırıcılık suçundan New York’ta yargılandığı sırada geliyor. Şu anda birden fazla davada birden fazla suçlamayla karşı karşıya olmasına rağmen Trump, 2024 Cumhuriyetçilerin lideri olarak Oval Ofis’e iki kez geri dönmeyi planlıyor.

Yazar L Ticaret öğrenen biri Resim çok satan kitaplardan biri olan Gabriel Sherman’a ait. Odadaki en yüksek ses Showtime’dan ilham alan dizi En yüksek sesRussell Crowe’un Fox News kurucusu Roger Ailes’i canlandırdığı filmde. Yapımcılar Scythia Films’ten Daniel Beckerman, Profile Pictures’tan Jacob Jerick ve Taylored Films’ten Ruth Tracy’dir. Yönetici yapımcılar Grant Johnson, Gabriel Sherman ve Amy Byer’dir.

Kendi kuşağının en çok yönlü aktörlerinden biri olan Stan, şimdiden birçok gerçek hayattaki karakteri unutulmaz bir şekilde canlandırdı; en son, Robinhood Markets CEO’su Vladimir Tenev rolünü üstlendi. Aptal para, Sony’nin TIFF’de ilk kez sahneye çıktıktan sonra Eylül ayında yayınladığı 2021 GameStop kısa filminde Craig Gillespie’nin bir görüntüsü. Daha önce Hulu’dan Lily James’in Pam Anderson’ıyla birlikte Mötley Crüe’den Tommy Lee rolüyle övgü dolu eleştiriler almıştı. Pam ve TommyGillespie’nin yönettiği filmde elit patenci Tonya Harding’in istismarcı kocası Jeff Gillooly rolüyle patlama yaptı. Ben Tonya’yım. Bunun dışında, çeşitli projelerdeki Bucky Barnes/Kış Askeri rolüyle tanınmaktadır. Kaptan Amerika: İlk İntikamcı Bir sonrakine YıldırımStan bundan sonra A24 gerilim filminde görülecek farklı adamYönetici yapımcılığını üstlendiği ve Reinate Reinsve’yle birlikte rol aldığı film.

READ  Pete Davidson, Blac Chyna davası için mahkemede Kim Kardashian'ı destekliyor

Şu anda HBO dizisindeki başrolüyle üçüncü Emmy adaylığını kazandı. HalefiyetYaz boyunca dördüncü ve son sezonunu tamamlayan Strong’un diğer son çalışmaları arasında James Gray yer alıyor. Armagedon zamanıAaron Sorkin Chicago 7 denemesiVe Guy Ritchie Beyler. Ayrıca yakında Ibsen’in oyununun Broadway’de yeniden canlandırılmasında Michael Imperioli ve daha fazlasıyla birlikte rol alacak. Halk düşmanı Plan B tarafından üretilmiştir. 16 haftalık çok sınırlı bir çalışma, 27 Şubat 2024 Salı günü Square Theatre’daki Broadway’s Circle’da ön gösterimlerle başlayacak ve 18 Mart Pazartesi günü açılacak.

Bakalova, Sofia Coppola’nın yapımcılığını üstlendiği dramada Emilia Jones ve Scott McEnery’yle birlikte rol alacak. Fantezi ülkesiDünya prömiyerini bu yıl Sundance Film Festivali’nde gerçekleştirdi. Aktrisin kullanabileceği diğer projeler bilim kurgu dramalarıdır. Ah Ufuk Ve Netflix resmi tarafından yönetilen Jerry Seinfeld Dondurulmamış. Paramount’ta geliştirme aşamasında olan ve Paul Feig’in Stan’le birlikte rol alacağı bir casus komedisi var. Oyuncu, Oscar adayı rolüyle dikkat çekti Borat Sonraki Film Filmi En son, Spacedog Cosmo seslendirildi Galaksinin Koruyucuları Vol. 3.

Popüler HBO video oyununun ilk sezonunun iki bölümünü yönetti Bizden geriye kalanlarAl-Abbasi’nin en yeni özellikleri, Kutsal örümcekFilmin prömiyerini, yıldız Zar Amir Ebrahimi’nin En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandığı 2022 Cannes Film Festivali’nde yaptı. Seri katil gerilim filmi, En İyi Uluslararası Film dalında Akademi Ödülü’ne Danimarka’nın resmi katılımı olarak seçildi ve sonuçta aday gösterilmemesine rağmen kısa listeye alındı.

New York Times’ın en çok satan yazarlarından biri ve Vanity Fair’in özel muhabiri olan Sherman, aynı zamanda ABC suç dramasında da yazılar yazdı ve danışman yapımcı olarak görev yaptı. Alaska Günlük.

Stan’i CAA, Brookside Artist Management, Sloane, Offer, Weber & Dern temsil ediyor; WME, Sugar23 ve Hansen, Jacobson, Teller’dan Strong; Birleşik Krallık’ta CAA, Brookside Artist Management, Insight Management & Production’dan Bakalova ve Jorn, Levin, Barnes; Abbasi, CAA, Birleşik Krallık’ta LARK ve Entertainment 360 tarafından; ve Sherman, Hotchkiss Daily & Associates ve Entertainment 360’tan.

READ  Ateş Ulusu Takımı Fotoğraflarına İlk Bakış - Son Tarih