Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Kajol ve Rani Mukerji, Kuch Kuch Hota Hai’nin çekimleri sırasında neden arkadaş olmadıklarını açıkladı

Kajol ve Rani Mukerji, Kuch Kuch Hota Hai’nin çekimleri sırasında neden arkadaş olmadıklarını açıkladı

Rani Mukgiri ve Kajol birlikte fotoğraflandı. (incelik: Kajol)

Yeni Delhi:

Karan Johar’ın son konukları sohbet programında Kajol ve Rani Mukherjee Karan’la Kahve 8. Kuzen olan Rani ve Kajol birlikte rol aldı Kuch kuch hota haiKaran Johar’ın yönettiği film. Yönetmen bölüm sırasında filmin çekimleri sırasında oyuncuların birbirinden çok uzakta olduğuna dikkat çekti. “Görünüşe göre ikiniz artık çok yakınsınız ama o zamanlar ne bir arkadaşlığınız ne de ilişkiniz vardı, değil mi?” Karan Johar oyunculara sordu. “Pek sayılmaz,” diye yanıtladı Kajol.

O dönemdeki Kajol ve Rani denklemini hatırlatan Karan Johar şunları ekledi: “Ne tür aileler birbirleriyle konuşmaz, kuzen olurlar diye merak ediyordum.” Daha sonra “Ailenin organik bir mesafesi var mıydı, yoksa o tarafa yakın değil miydin?” diye sordu. Kajol bunun “organik bir mesafe” olduğunu kabul ederek şunu ekledi: “Dürüst olmak gerekirse bu organik bir mesafeydi. İş açısından ikimiz de bulunduğumuz yerden memnunduk.”

KJo Rani Mukherjee’ye şu soruyu sordu: “Onunla çalışırken bir mesafe olduğunu hissettin mi?” Şöyle yanıt verdi: “Elbette. Onu çocukluğumdan beri tanıyordum ve o her zaman Kajol’du.” Didi Benim için. Biraz tuhaftı. Yaşlandıkça yaşlanıyorsun ve nedenini gerçekten bilmiyorsun. Bunu pek görmemiştik Kajol Didi Ben şehirde kalıyordum ve Juhu’daydık. Tanisha ve ben çok yakındık ve hâlâ da öyleyiz. Kajol Didi O her zaman ailenin erkek çocuklarına, yani ağabeyim ve Samrat Da’ya daha yakındı. Evet, biraz tuhaftı.”

İkilinin tekrar nasıl bir araya geldiği sorulduğunda Rani Mukherjee, bunun babalarını kaybettikten sonra olduğunu açıkladı. Rani Mukherjee, “Babalarımızın ölümünden sonra daha fazlası” dedi. Kajol, “Bu sadece organik bir şey” diye ekledi. Değişen denklemden bahseden Rani, “Aile olarak sevdiklerinizi kaybettiğinizde. Ben Kajol’un babasına (Shomo Mukherjee) yakındım. Zor zamanlar ve kayıplar yaşadığınızda, bu herkesin yakınlaştığı zamandır.”

READ  Gary Friedkin 70 yaşında öldü: Star Wars'ta Ewok olan Happy Days yıldızı, COVID-19 savaşından sonra öldü

Kajol ve Rani Mukherjee, Mumbai’de ailelerinin ev sahipliği yaptığı yıllık Durga Puja kutlamalarında sık sık birlikte fotoğraflanıyor.