Haziran 15, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bay Area KC’nin barbeküsü 55 yıl sonra kalıcı olarak kapatıldı

Bay Area KC’nin barbeküsü 55 yıl sonra kalıcı olarak kapatıldı

Kalıcı bir Berkeley tesisi olan KC’s BBQ, elli yıl sonra kapılarını kalıcı olarak kapattı.

A.J.’ye göre Kansas City tarzındaki barbekü restoranı, bir mali mücadele döneminden sonra Çarşamba günü kapandı. instagram 3. nesil sahibi Kristin Davis tarafından paylaşılan video. Kapatmanın “çok gecikmiş” olduğunu da sözlerine ekledi.

Davis, “Son 50 yıldır bir aile olarak büyüdük, ancak gerçekten kâra dönüşmek için çoğumuz gerekti,” dedi.davis dedi NBC Körfez Bölgesi KC’nin restoranını bu ayın başlarında kapatma kararı, ekonominin durumunu, azalan müşterileri ve personeli elde tutma sorunlarını ailenin kapanmasına neden olan endişeler olarak gösterdi.

California, Berkeley’deki KC’s BBQ’nin sahibi Kristen Davis, 14 Haziran 2021’de restoranın önünde duruyor. Davis, restoranı kapatma nedeni olarak mali sorunları gösterdi.

Patricia Chang/SFGATE’e Özel

KC’s BBQ ilk olarak 2613 San Pablo Ave’de açıldı. 1968’de birinci nesil aile sahibi Vernell Davis’in yönetiminde. Ünlü restoranını açmadan önce Vernell, Berkeley Lisesi’nden mezun olduktan sonra Kansas City tarzı barbekü de sunan yerel bir restoranda bir parti verdi. Sonunda şirketi satın alacak kadar para biriktirecekti.

Davis ailesinin bir sonraki sahibi, Vernell’in 2017’de kızı Christine devralana kadar restoranı ve barbekü ocağını 35 yıl işleten oğlu Patrick’ti. Bir yangın Davis ailesini taşınmaya zorladı KC’s BBQ, 1235 San Pablo Ave adresindeki mevcut evine taşındı.

Kristen, Instagram videosunda fiziksel bir işletmeyi yönetmenin zorlaştığını, ancak çok ihtiyaç duyulan bir aradan sonra Davis ailesinin KC barbeküsünü yeni bir formatta da olsa yeniden canlandırmayı umduğunu söyledi. NBC, Bay Area’ya KC’nin barbeküsünün pop-up olarak geri dönebileceğini, bir yemek kamyonu olarak çıkış yapabileceğini veya perakende mağazalarında soslar ve çeşniler satabileceğini söyledi.

Christine, Instagram’da “Bir geçiş alanındayız” dedi. “Tarifler asla ölmeyecek. Barbekü sosu, bağlayıcılar ve çeşniler – bunlar elimizde olan ve paylaşmak istediğimiz şeyler. Her şey bitmedi.”READ  Dow vadeli işlemleri: Liderlerin kırabileceği gibi piyasa kayar; Tesla, Yeni Haberler yaklaşıyor