Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

JPMorgan CEO’su, ABD hükümetinin özel mülkiyete el koymak için yeni bir çaba başlatabileceğini söylüyor – işte nedeni bu

JPMorgan CEO’su, ABD hükümetinin özel mülkiyete el koymak için yeni bir çaba başlatabileceğini söylüyor – işte nedeni bu

JPMorgan CEO’su Jamie Dimon, ABD hükümetinin en yüksek profilli girişimlerinden birini beslemek için özel mülkiyetten vazgeçmesi gerekebileceğini söyledi.

Hissedarlara yeni bir yıllık mektupta Dimon o diyor Devlet kurumları, seçkin etki alanı yaratabilir ve temiz enerji itişini sürdürmek için gücün özel mülkiyetini alabilir.

“Temiz enerji teknolojilerine büyük küresel yatırım yapılmalı ve her yıl büyümeye devam etmelidir.

Aynı zamanda, her türlü yönteme zamanında yatırım yapılmasına izin verecek reformlara izin verilmesine acil bir ihtiyaç vardır. Hatta göze çarpan alanı canlandırmamız gerekebilir – şebeke, güneş, rüzgar ve boru hattı girişimleri için yeterince hızlı yatırım alamıyoruz.”

Dimon, Oyalama Enflasyonu Yasası da dahil olmak üzere yakın zamanda kabul edilen mevzuatın, temiz teknoloji geliştirmede 1 trilyon dolardan fazla yaratma potansiyeline sahip olduğunu söylüyor.

Ancak temiz enerji politikalarının zamanında ve etkili bir şekilde uygulanması için acil eylem ve ciddi bir aciliyet duygusu gerektiğine inanıyor.

“Kutuplaşma, felç ve temel bir analiz eksikliği, bizi zamanımızın en karmaşık zorluklarından biriyle yüzleşmekten alıkoyamaz. Farklı paydaşlar bir araya gelmeli ve ortak çıkarlarımız etrafında hareket ederek en iyi yanıtları aramalı. Büyümeyi teşvik etmek, çevremizle el ele gitmeli.” bir enerji geleceğini güvence altına almak ve gelecek nesiller için bilime dayalı iklim hedeflerini karşılamak.”

Yerel, eyalet ve federal kurumlar, özel mülkiyeti tahsis etmek için seçkin etki alanını kullanma yetkisine sahiptir.

Trump yönetimi, ABD-Meksika sınırı boyunca bir duvar inşa etme çabasında bir dönüm noktasını harekete geçirmek için en son federal çabayı yönetti.

A sabit Hükümet Sorumluluk Ofisi (GAO), yönetimin Teksas’taki 135 özel araziyi mal sahipleriyle anlaşmalar imzalayarak veya mülklerine el konulması için mahkemeye giderek kamulaştırdığını söyledi.

Kaçırmayın – doğrudan gelen kutunuza gönderilen şifreli e-posta uyarıları almak için kaydolun

Fiyat hareketini kontrol edin

Bizi takip edin twitterVe Facebook Ve kablo

Daily Hodl Mix’te Gezin

En son haber başlıklarına göz atın

& nbsp

READ  ABD hisse senetleri son satışların ardından %2 arttı; Yen dolar karşısında düşüyor

Feragatname: The Daily Hodl’da ifade edilen görüşler yatırım tavsiyesi değildir. Yatırımcılar, bitcoin, kripto para birimi veya dijital varlıklara yüksek riskli yatırımlar yapmadan önce gerekli özeni göstermelidir. Lütfen transferlerinizin ve alım satımlarınızın riskinin size ait olduğunu ve maruz kalabileceğiniz tüm kayıpların sizin sorumluluğunuzda olduğunu unutmayın. Daily Hodl, herhangi bir kripto para veya dijital varlık alım satımı önermediği gibi The Daily Hodl bir yatırım danışmanı da değildir. The Daily Hodl’un bağlı kuruluş pazarlamasıyla uğraştığını lütfen unutmayın.

Öne Çıkan Görsel: Shutterstock / Tithi Luadthong / Dario Lo Presti