Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bayan Annie Elizabeth Türk Barr

Bayan Annie Elizabeth Türk Barr

19 Şubat 2023’te vefat eden Bayan Annie Elizabeth Turk Park için 25 Şubat 2023 Cumartesi öğlen saatlerinde Bethel Grove Baptist Kilisesi, 520 Sewell Rd., Mansfield, Georgia 30055’te bir yaşam kutlaması yapıldı.

Rahip Theodis Bell, methiye yazarı, başkaları tarafından destekleniyor.

Bayan Dirk Barr, 20 Ağustos 1938’de Jasper County’de merhum Mr. Kimble ve Annie Lattimore-Turk’te doğdu.

Erken yaşta Bethel Grove Baptist’e katıldı. Mart 1963’te merhum Richard Barr ile Kutsal Evlilik’te birleşti. Önlük imalatında 30 yıl çalıştı. Annie yemek yapmaktan, kiliseye gitmekten ve torunları ve ailesi/arkadaşlarıyla birlikte olmaktan hoşlanıyordu. Özellikle de en sevdiği sandalyede oturmuş pencereden dışarı bakarken.

Bir torunu, Cornelius Barr, üç kardeş, Verdis Turk, Gloria Turk ve Helen Turk öldü.

Hafızasını beslemek için ayrılır; Çocukları Ricky Barr, Patricia Barr, Chauncey (Samantha) Barr, Stanley Barr ve Tracy Barr. Kardeşleri: Louise Turk, Lizzie Turk, Dorothy Turk-Barr ve Kimble Turk. torunları: Guamet Barr, Lashunzi Nollie, Ricky Barr Jr., Michaela Barr, Shania Barr, Guameria Barr, Janquez Barr, Stan Barr, Anthony Barr, Chauncey Cole ve Keyona Lucky; Torunların torunları, Malezya, Chase, Kennedy ve Prince. En sevdiği iki cüce: Jacqueus Sands ve Prince “Tonk Tonk” Scott; kız kardeşler, Ruby Banks, Emma Norman, Arrie Stewart, Mable Goode ve Mildred Dennis; sadık kuzenler Rufus Lattimore ve Fredrick Wyatts; Sadık Arkadaş: Arilean Hartman. Özel İkinci Aile: Williams ailesi, Charlie (June) ve Pearly Williams, Barr çocuklarının ve diğer akraba ve arkadaşların yetişmesine yardım ediyor. Defin, Georgia, Monticello’daki Greenwood Baptist Kilisesi Mezarlığı’nda gerçekleşti.