Temmuz 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Beasley, Rachel Durga’yı Grup Stratejik Lideri olarak yükseltti

Uzman sigortacı Beasley, Rachel Durga’yı, şirketin yönetim kurulu üzerinde hemen yürürlüğe girdiğini düşündüğü yeni oluşturulan stratejinin ekip lideri pozisyonuna atadı.

Rachel-Dirk-BeasleyDurk, 2009 yılında D&O Underwriter’da Specialty Lines’a katıldı, ardından 2015’te Odak Grup Lideri ve ardından 2019’da Kurumsal Gelişim Başkanı oldu.

Kariyerinin başlarında, hisse senedi ve finansal analist rolleri üstlendi ve şu anda Lloyds Market Association’ın yönetim kurulunda yer alıyor.

Beasley CEO’su (CEO) Adrian Cox, “Bu çok değerli bir promosyon.

“Rachel, birleşme ve satın almalar yoluyla mevcut pazarlardaki büyüme fırsatlarını belirlemek de dahil olmak üzere, son iki yılda bir dizi kilit geliştirme faaliyetinde yer aldı.

RMS

“Rachel’in terfisi, takıma yaptığı büyük katkının farkında ve onu gelecekteki stratejimizi ve yönümüzü belirlemenin merkezine koyuyor.”

Durk, yeni rolü hakkında şunları söyledi: “Stratejimizin anahtarı, müşterilerimiz, hizmet verdiğimiz pazarlar ve bir bütün olarak iş için doğru olanı yapmaktır.

“Bu, Beasley için özellikle heyecan verici bir zaman ve bu değişim ve fırsat zamanında stratejik yönü yönlendirmesine yardımcı olmaktan memnuniyet duyuyorum.”

Yazdırma Dostu, PDF ve E-posta
READ  Turks ve Caicos'taki en iyi değer tesisi