Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Chiefs-Bill: Savunma oyuncuları Dirk Wharton’ı kaçırıyor, ancak hızlanacak

Chiefs-Bill: Savunma oyuncuları Dirk Wharton’ı kaçırıyor, ancak hızlanacak

Kansas City Chiefs galip gelse de Las Vegas Baskıncıları 30-29’da Pazartesi Gecesi Futbolu, başarı bir maliyetle geldi. Üçüncü yıl savunma sonu Dershawn ‘Turk’ Wharton sezon boyunca yırtık bir ACL yaşadı. Warden, her 2022 oyununda bir çuval teslim ederek ortaya çıktı Tampa Körfezi Korsanları Oyun kurucu Tom Brady 4. haftanın 41-31 galibiyeti sırasında.

Bölüm II Missouri S&T’den draft edilmemiş eski bir serbest oyuncu olan Wharton, NFL’de olma ihtimalini çoktan aştı. Warden’ın çalışma etiği, Kansas City’nin savunma hattındaki takım arkadaşları için mesajı zorlaştırdı.

Perşembe günü antrenmandan önce soyunma odasında defansif oynayan Derrick Nanadi, “Dostum, dürüst olmak gerekirse herkes bundan zarar görüyordu. O adamlardan biri – iyi adamlar – her antrenmanda çok çalışıyor. [and] Her egzersiz. Daima çalışmak; [a] Çalışkan.

“Buraya geldiğinden beri onu hep o adamlardan biri olarak gördüm. Gün ne olursa olsun – dolu, kar, kar fırtınası – işe gelir. Böyle bir adamı kaybetmek mi? Acıtıyor. Dualarım onun için. Her zamankinden daha güçlü dönecek. “İnanıyorum” dedi.

Nanadi, Warden’ın çalışma etiğinin iyileşmesine yardımcı olacağını tahmin etti.

“Onu tanıyorum, çok güçlü iradeli” dedi. “Görüşmeler arasında bir şansım olursa onu göreceğim. İyi olacağını hissediyorum” dedi.

Liderler, Warden’ın rolünü eskisiyle doldurmaya çalışacaklar. Indianapolis Tayları Defansif mücadele Taylor Stallworth – Çarşamba günü antrenman kadrosundan terfi etti. Görünüşe göre birçok Chiefs taraftarı, Stallworth’ün yapmasından çok önce bu hareketin farkındaydı.

Jay Biggerstaff-USA BUGÜN Spor

Stallworth Perşembe günü “Dürüst olmak gerekirse, herkesin öğrendiği gün öğrendim” dedi. “Çevrimiçi bile değil. İnsanlar [were] Telefonum ‘Merhaba, tebrikler!’ diyor. Dedim, ‘hangisinde Neden bahsediyorsun?’ Ve sonra rahatlığa yöneliyorum – bu şekilde buldum.

Son iki sezonu Colts ile oynadıktan sonra Stallworth, Chiefs’in antrenman kadrosunda yer almayı kabul etti. Bu hayal kırıklığını perspektif içinde tutmaya çalıştı – kendisini aktif kadroda bulması nedeni ile birlikte.

“Garip,” diye itiraf etti. “Bu yutmanız gereken bir hap. Bu ligde – bu mübarek beş yıldır bu ligde olmak – içgüdüleri görüyorsunuz. Gelip çalışacak zihniyete sahipseniz, günün sonunda her şey yoluna girecek.

“53 kişilik kadroda olmam bir lütuf, ancak bu şekilde olması iyi bir şey değil. Dirk Boe bu lige geliyor – inanılmaz genç ve gelecek vaat eden bir oyuncu. Bunun olduğunu gördüğünüzde – bilirsin, sonraki adam Ruh hali – ama aynı zamanda acı tatlı bir an.”

Nnadi gibi, Stallworth da sakatlanan takım arkadaşını kontrol ediyor ve şimdilik sahada konuşmanın ötesine geçmeye çalışıyor.

Stallworth, “Onu her gördüğümde bir süre konuşuyoruz” dedi. “Onu her gün görüyorum. Ama sanki diğer kardeşi için endişelenen bir kardeş gibi. Şimdi futbolu çöpe at. [I] Umarım %100 iyileşir ve bize geri döner.

Hiçbir oyuncu Stallworth kadar oynamayı sevmese de, ilk normal sezon maçı için ve ev sahibi seyirciyi ilk elden deneyimlemek için heyecanlı.

“Bu adamların burada nasıl oynadığını görmek beni gerçekten heyecanlandırıyor” diye açıkladı. “Liderler Krallığı – ne kadar heyecan verici. Bu farklı bir duygu. Bunun bir parçası olduğum için çok mutluyum.

Sakat oyuncuları değiştirmek oyunun talihsiz bir parçası olsa da, Stallworth’ün antrenman takımındaki varlığı Chiefs’in Wharton’ı 50 kariyer maçında yer almış bir kıdemli ile değiştirmesine izin verdi. Nnadi, ekibinin kendisine dönerek doğru hamleyi yaptığına inanıyor.

“Bu ligde bu böyle,” dedi burun mücadelesi. “Onun sonraki adam – Herkes için fırsatlar. Bir adam yaralanırsa, bir sonraki adam gelip üzerine düşeni yapmalıdır. hissediyorum [Stallworth] Her şeyi kısa sürede hallediyor. İyi yapacağını hissediyorum.”

READ  Erdoğan'a güvensizlik devam ederken Türkler dolara tutunuyor