Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bed Bath & Beyond, Bölüm 11 için iflas başvurusunda bulundu

Bed Bath & Beyond, Pazar günü Bölüm 11’de iflas başvurusunda bulundu.

Bed Bath & Beyond, Pazar günü Bölüm 11’de iflas başvurusunda bulundu.

Şirketin 360 mağazasının – 120 buybuy BABY mağazasıyla birlikte – perakendecinin iflası için yeniden yapılanmaya başlamasıyla birlikte açık kalması bekleniyor. izin Pazar yayınlandı. Online satışların da devam etmesi bekleniyor.

Başkan ve CEO Sue Goff, şirketin “tüm paydaşların yararına değeri en üst düzeye çıkarmak için özenle çalışacağını” söyledi.

Goff, “Ortaklarımıza, müşterilerimize, ortaklarımıza ve hizmet verdiğimiz topluluklara derinden değer veriyoruz ve bu süreç boyunca onlara hizmet etmeye kararlılıkla kararlıyız” dedi.

New Jersey Bölgesi’ndeki ABD İflas Mahkemesi’nde açılan bir davada şirket, yükümlülüklerinin 1 milyar doları aştığını söyledi. Şirket yaptığı açıklamada, operasyonlarını dönüşüm yoluyla desteklemek için Sixth Street Specialty Lending’den 240 milyon $ finansman sağladığını söyledi.

New Jersey merkezli şirket, Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’na yaptığı son üç aylık dosyalamada, uzun vadeli yükümlülükler de dahil olmak üzere toplam yaklaşık 5,2 milyar dolarlık borcu listeledi. Varlıkları, yaklaşık 153 milyon dolar nakit veya eşdeğeri dahil olmak üzere yaklaşık 4.4 milyar doları buldu.

ABC News’ten Darren Reynolds bu hikayeye katkıda bulundu.

READ  CEO, Binance'in para yatırmak için FTX jetonunu kabul etmeyi bıraktığını söyledi