Nisan 2, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bekle, Nintendo GameCube Neredeyse Resmi Bir LCD’ye Sahip Miydi?

Nintendo GameCube, LAN adaptörlerinden Game Boy Links’e ve bongo davullarına kadar yıllar boyunca piyasaya sürülen her türlü garip eklenti ve çevre birimi ile garip bir küçük konsoldu. Bugüne kadar hiç bilmediğim bir şey, şirketin Resmi LCD.

aracılığıyla Nintendo’ya gitVe Adam Dory’de var E3 2002’de Nintendo’dan bir sunumun kesilmemiş videosu yüklendiShigeru Miyamoto, Satoru Iwata ve Bill Trinen’in yer aldığı. Bu videoda, ekip bunun hakkında uzun uzun konuştuktan sonra rüzgar hasır Ve Metroid PrimeAncak Iwata, tartışacakları son bir sürprizleri olduğunu açıklıyor: konsolun üst kısmına takılmak ve onu eşit hale getirmek için tasarlanmış birinci uç LCD ekran. Daha Şimdiye kadar olduğundan daha taşınabilir (GameCube, arkasındaki taşıma koluyla ünlüdür). Monitörle ilgili tartışmanın başında videoyu otomatik oynatmaya ayarladım:

Shigeru Miyamoto – Satoru Iwata ve Takashi Tezuka ile Görünmeyen / Genişletilmiş 2002 uzun metrajlı röportaj

Bunu hiç bilmiyordum! tabii kiYıllar boyunca bu boşluğa adım atan, değişen kalitede farklı monitörler çıkaran şirketler oldu, ancak resmi bir Nintendo monitörüne sahip olmak güzel olurdu.

Yalnızca beş inç boyutunda, 4:3 oranında ve yalnızca 320 x 240 çözünürlüğünde. 2023b’ye kadar kötü görünenBu 2002’ydi, yani şu anda değillerdi. Mükemmel, Yukarıdaki ekran görüntülerinde de görebileceğiniz gibi, nerede mario güneş ışığı İyi görünüyor! Iwata’nın söylediğini duymak da ilginç Çevre birimleri böyleydi özellikle Nintendo’yu yüklemeye ikna edin Dijital üretme-Kendi içinde donanımın unutulmuş ama şaşırtıcı bir yönü-ile Oyun küpü.

Iwata bile Saiga ile tanıştığını açıklıyor. Yuji Naka-daha mutlu zamanlardaAçık Fantastik Yıldız Çevrimiçive ikili, bu ekrandan en iyi şekilde yararlanmak için bu başlığı alıp “bir mobil oyuna dönüştürüp dönüştüremeyeceklerini” tartıştı.. Elbette hiçbiri olmadı, ancak GameCube dönemini devralmış olabileceğini hayal etmek hala harika. Kolu ile konsolunuz alındı bir arkadaşının evine git ve oyna Mario Kart Çift Çizgi mini Resmi Nintendo’nuzda ekran.

sadece çünkü BEN Bunu bugün fark etmek, ekranda başka şeylerin olmadığı anlamına gelmez; İşte 2002’de yazıyorum IGN Ne kadar güzel göründüğü hakkındaörneğin, iken Konsol Varyasyonlarına dahil edilmesi tahmin ediliyor O zamanlar LCD’lerin yüksek maliyeti, piyasaya sürülmelerini çok pahalı hale getirdi. Bu arada, aşağıdaki videoda bazı konuşmacılarla birlikte ekran görüntülerinin iyi bir uzantısı var.2002’nin hayal edilebilecek en destansı oyun ortamının bir parçası.

E3 2002 – Nintendo Kabini Ekran Görüntüleri

READ  MacRumors Exclusive: Unknownz21 tarafından paylaşılan sızan fotoğraflarda gösterilen iPhone 15 Tasarımı