Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Cities: Skylines II, PS5, Xbox Series X ve PC için duyuruldu

Cities: Skylines II, PS5, Xbox Series X ve PC için duyuruldu

Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Colossal Order duyuruyu duyurdu Şehirler: Skylines II PlayStation 5, Xbox Serisi ve PC için (buhar). 2023’te piyasaya sürülecek. Ayrıca Xbox Game Pass aracılığıyla da sunulacak.

Şehirler: Skylines Colossal Order CEO’su Marina Haleikainen bir basın açıklamasında “Şehir kurma oyunları sekiz yıl önce piyasaya sürüldüklerinde çıtayı sıfırladı ve etkilerinden gurur duyuyoruz” dedi. “Şehirler etrafında gelişen bir topluluk oluşturduk ve ilk kez birçok şehir kurma projesi teslim ettik. Şimdi, topluluğumuz ve yeni oyuncular için şehir kurma türünde yeni bir adım atmak için yılların deneyimini getiriyoruz. ”

Paradox Interactive’in CEO’su Frederick Wesker şunları ekledi: şehirler Marka, on yılı aşkın bir süredir Paradox’un oyun kataloğunun önemli bir parçası olmuştur. Şehirler: Skylines milyonlarca kopya satan, yalnızca geçen yıl 5,5 milyondan fazla yeni oyuncuyu karşılayan ve temellerini atan büyük bir başarıdır. Şehirler: Skylines II. Eşi görülmemiş miktarda özelleştirme ve oyuncu kontrolü ile, Şehirler: Skylines II Şehir kurma serisinin sınırlarını zorlamaya devam edeceksiniz.”

Mağaza sayfalarında oyunun genel bir bakışını burada bulabilirsiniz:

Hayal edebiliyorsan, inşa edebilirsin!

Kısıtlama olmaksızın kendi şehrinizi yaratın ve yönetin. Derin simülasyon ve canlı ekonomi ile tanışın, Şehirler: Skylines II Karar verme becerilerinize meydan okuyacak ve hayallerinizdeki şehirleri kurmanıza izin verecektir. Şimdiye kadarki en gerçekçi şehir kurma oyununda yeni bir destansı ölçeğe hazır olun.

Burada şehriniz gelişecek ve kararlarınıza tepki verecek. Hem zorlu hem de ödüllendirici olan dinamik ve sürekli değişen bir dünya. Şehrinizi işletmeleri, sakinleri ve benzer şekilde turistleri çeken gelişen bir metropol haline getirmek için yaratıcı ve stratejik planlama becerilerinizi kullanın. Yerleşim bölgelerinden hareketli şehir merkezine kadar olanaklar sonsuzdur. Şehir yönetiminin inceliklerinde gezinin ve vatandaşlarınızın ihtiyaç ve taleplerine ayak uydurun.

Şehrinizin zamanla büyümesini ve dönüşmesini izleyin. Ayrıntılı oldukları kadar güzel olan çarpıcı grafiklerle, Şehirler: Skylines II Şehrinize hayat verecek.

Duyuru fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz. Galerideki ilk ekran görüntülerini görüntüleyin.

READ  Apple, sonunda Windows için iTunes'un yerini alacak üç uygulamayı önizliyor

Reklam Fragmanı

Ekran görüntüleri