Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Belize milli ragbi takımı önümüzdeki hafta Dünya Rugby Turnuvası için Turks ve Caicos Adaları’na gidiyor

Belize milli ragbi takımı önümüzdeki hafta Dünya Rugby Turnuvası için Turks ve Caicos Adaları’na gidiyor


Görüntüleme:
24

Gönderildi: 9 Ekim 2021 Cumartesi. 12:10 CST.

Ruben Morales Iglesias: Belize milli ragbi takımı, önümüzdeki hafta 14 Ekim Perşembe günü Turks ve Caicos Adaları’na gidecek ve ilk kez Dünya Rugby Turnuvası’na katılacak.

Firemins Rugby America’s North Sevens 2021 16-17 Ekim Cumartesi ve Pazar günleri Turks ve Caicos’taki Providents’daki Meridian Fields’da oynanacak.

Rugby’ye göre, “Providence’daki Meridian Fields’da gerçekleşen etkinlik, 2020’de Covit-19 küresel salgınının patlak vermesinden bu yana uluslararası ragbinin Karayipler’e dönüşünü işaret ediyor ve gelecek yılki World Rugby Sevens Challenger serisine hak kazanıyor.” Amerika Kuzey.

Dominik Cumhuriyeti’nin çekilmesinden bu yana dokuz ülke yarıştı.

Belize C Grubu’nda ve Guyana ve Bermuda’ya karşı oynayacak.

A Havuzu – Jamaika, İngiliz Virgin Adaları, Turks ve Caicos
B Havuzu – Meksika, Barbados, Curasco
Havuz C – Guyana, Bermuda, Belize

16 Ekim’in ilk gününde her takım kendi grubundaki diğer iki rakiple oynayacak.

Her gruptaki ilk iki takım kupa maçına yükselirken, her bilardonun alt takımları ikinci gün plaka için oynuyor.

Rugby Americas North, “Maçın tamamı www.rugbyamericasnorth.com’da analizler, fotoğraflar, videolar ve Rugby America’nın Kuzey web sitesinde ve sosyal medya sayfalarında sunulan etkinliğin diğer içeriği ile canlı olarak yayınlanacak” dedi.

Yorumlar

асkаgеѕ’de en çok ziyaret edilen haber sitesi ile tamamen özel ve esnek reklamcılık sunuyoruz. உங்கள் еоеntеnt, anında ve tamamen sizin için çözülür! bunu yapmayacaksın [email protected] 501-601-0315 numaralı telefonda olacaksınız.

21 2021, BreakingBelizeNews.com. Bu makale veya bölüm, güvenilir, üçüncü taraf yayınlarında görünen kaynaklara veya referanslara ihtiyaç duyar. Çevrimiçi veya basılı medyada yeniden basılmadan önce yazılı izin alınmalıdır. İzinsiz ve/veya ücret alınmadan kanunun incelenmesi kanunen tatmin edicidir.

READ  #Interns4HumanRights: EUDEL Cenevre, BM İnsan Hakları Yüksek Komiseri Volker Dürk International Cenevre Stajyerleri ile bir toplantı düzenliyor