Haziran 13, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ben Stiller, Roland Garros mağlubiyetinin ardından arkadaşı Rafa Nadal’a dokunaklı bir mesaj gönderdi

Ben Stiller, Roland Garros mağlubiyetinin ardından arkadaşı Rafa Nadal’a dokunaklı bir mesaj gönderdi

HeyPazartesi, Ben Stiller Turnuvanın açılış gününde İspanyol oyuncunun düşmesinin ardından Rafael Nadal’a desteğini göstermeye karar verdi. Roland Garros Şampiyona vs Zverev.

Aktör, aynı zamanda arkadaşı olan İspanyol efsanesinin büyük bir destekçisi. Bu yüzden başını belaya sokmak istemedi ve desteğini göstermek için sosyal medyayı kullandı. Nadal.

Çelikçi Prestijli turnuvadan bile dışlandığını göster Nadal’ın 14 kez kazanmak İspanyol tenisçinin güvenini sarsmaya yetmiyor. “Hala destekliyorum Rafa Nadal Her zaman öyleydi Stiller’in şarkı sözleri

Nadal ile Steeler arasındaki bu bağlantı nereden geliyor?

Dostluk çok eskilere dayanıyor. Çelikçi İki yıl önce “El Hormiguero”daydı ve bu bağdan bahsetmişti. Oyuncu tenisi çok seviyor ve birkaç yıl önce Avustralya Açık’ta kortu paylaştığı Nadal’ın da büyük bir hayranı.

İspanyol tenisçi, kendisini çiftler maçında partneri olmaya davet etti Juan Martin del Potro Ve 8 yaşında bir kız çocuğu: “Gerçekten hoşuma gitti… Rafa Bu yıl Avustralya Açık’ta yaptığı şey muhteşemdi. Bu sene henüz maç kaybetmedi, harika bir sezon geçiriyor.”

Üstelik iki yıl önce Nadal ve Ben Stiller İspanyol’a güvenen insanlarla aynı masayı paylaştığı görülüyor. İkili, İspanyol tenisçinin New York’taki profesyonel görevlerinden yararlandı ve şimdiden birbirlerini tanıdılar.

Hatta o akşam yemeğinde oyuncu masayı onunla paylaşmıştı. Carlos Costa, Marc Lopez, Benito Pérez Barbadillo ve Rafael Maimo, Diğerlerinin yanı sıra Piccola Cucina Uptown restoranında. o gün Nadal’ın Sosyal medyada o akşam yemeği hakkında konuştular ve buna o da dahildi Çelikçi O seçkide: “Takımımla ve arkadaşlarımla eğlenceli bir akşam yemeği! Ve… turnuva başlamadan önce her şey yolunda.”