Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Lamont Wade Jr.’ın Sakatlığı, Kadro İkilemi Ortasında Wilmer Flores’e Kapı Açtı – NBC Sports Bay Area ve California

Lamont Wade Jr.’ın Sakatlığı, Kadro İkilemi Ortasında Wilmer Flores’e Kapı Açtı – NBC Sports Bay Area ve California

SAN FRANCISCO – Giants’ın bu sezon bir kez daha üst sıralarda doldurması gereken büyük bir boşluk var.

San Francisco, Pazartesi günü Oracle Park’ta Philadelphia Phillies karşısında 8-4’lük dev bir galibiyet elde etti ancak bunun bir bedeli vardı.

Vuruş ortalamasında (.333) ve taban yüzdesinde (.470) tüm MLB smaçörlerinde Giants’a liderlik eden ilk kaleci Lamonte Wade Jr., Pazartesi günkü maçı, bir vuruşun ardından sol hamstring gerginliği nedeniyle beşinci vuruşun sonunda bıraktı. . Garip. Bir çift üzerinde ikinci aşamaya kaydırın.

Giants menajeri Bob Melvin maç sonrasında gazetecilere verdiği demeçte, Wade’in sakatlığıyla ilgili ilk tahminlerin “iyi görünmediğini” ve onun sakatlananlar listesine gireceğinin neredeyse kesin olduğunu söyledi.

dığı zamana kadar? Wade’in Salı günü MR’a gireceği için bunu zaman gösterecek.

Melvin, “Mükemmel değil. 0,330 falan vuruyor” dedi. “Ligdeki pek fazla oyuncu onun yaptığını yapamaz. O sadece iyi bir solak smaçör değil, aynı zamanda oyundaki en iyilerden biri.”

Orta saha oyuncusu Wilmer Flores şunları ekledi: “Evet, özellikle sezonun gidişatına bakınca bunu görmek kesinlikle zor.” “Mümkün olduğu kadar çabuk geri dönmeye çalışması gerekiyor ama bu berbat bir şey.”

Flores, Wade’in yokluğunda her gün ilk kaleci olacak. Devlerin bildiği budur. Ancak henüz bilmedikleri şey, kadrodaki birkaç solak smaçörden biri olarak onun yerine kimin geçeceği. Wade olmadan, dış saha oyuncusu Mike Yastrzemski, iç saha oyuncusu Brett Wesley ve şut yakalayıcı Patrick Bailey, 26 kişilik kadroda kalan tek oyuncular.

Solak vurucu ve dış saha oyuncusu Blake Sabol, 40 kişilik kadroda bir seçenek. Giants ayrıca ona bahar antrenmanındaki ilk aşamayı da gösterdi, bu artık işe yarayabilir. Melvin ayrıca Triple-A Sacramento için şu anda dört home run ve 18 RBI ile .308/.426/.462’ye ulaşan baş kaleci Trenton Brooks’tan da bahsetti, ancak bu 40 oyunculu bir hamle gerektirecek.

READ  White Sox, Lucas Giolito ve AJ Bullock'u yaralı listesine aldı

Giants şu anda solak smaçör sıkıntısı yaşadıklarını biliyor ve çözüm de belirsiz. Usta orta saha oyuncusu Michael Conforto geri dönmeye yakın ancak aktif hale getirilmeden önce bu hafta bir veya iki rehabilitasyon maçına ihtiyacı olabilir.

İşin iyi tarafı Floris’in başlangıç ​​için mükemmel bir sigorta planı olması. 2023’teki kariyerinin en iyi sezonuna benzer şekilde, Flores’in sezona başlamak için günlük bir rolü yoktu, ancak Wade’in yaşadığı ironilerden biri olan önemli sakatlıklar onu öne çıkan bir role zorladı. Fırsatı değerlendirdi ve koşup 405 vuruşta 23 home run ve 60 RBI ile .284/.355/.509’a ulaştı.

Flores, geçen sezon da kanıtladığı gibi, numarası çağrıldığında hazır duruyor ve kaç kez oynarsa oynasın sahadaki tavrını sürdürüyor.

Flores, “Rutininiz biraz değişiyor ama zihniyet aynı” diye açıkladı. “İyi vuruşlar yapmaya ve topa sert vurmaya çalışıyorsunuz. Aslında hiçbir şey değişmiyor.”

Her ne kadar bu sezon kadro çok daha güçlü olduğundan geçen yılki seviyede üretim yapmasına gerek olmasa da Giants, Flores’in günlük rolünü benimseyip kadrodaki en tutarlı smaçörlerden biri haline gelmesini kesinlikle memnuniyetle karşılayacaktır.

Giants Talk Podcast’ini indirin ve takip edin