Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

“Bence bu komik değil.”

"Bence bu komik değil."

FAIRFAX, Virginia – Amber Heard, eski kocası Johnny Depp ile paylaştığı evlilik yatağında dışkılamayı reddetti, Pazartesi günü mahkemede söyleyerek Çiftin Yorkshire teriyerinin gerçek suçlu olduğunu.

36 yaşındaki Aquaman oyuncusu, 58 yaşındaki Depp’in, Nisan 2016’da 30. doğum gününün gecesi bir tartışmadan sonra arkadaşını Los Angeles’taki dairelerinde yatağın yanına insan dışkısı bırakmakla suçladığını söyledi.

Heard, eski çift gibi, “Birincisi, bunun komik olduğunu düşünmüyorum,” dedi. Sansasyonel hakaret davası Bir haftalık aradan sonra Virginia’da yeniden başladı.

Jüriye “Ben de şaka havasında değildim” dedi. “Hayatım alt üst oluyordu.”

Heard, köpekleri Beau’nun köpek yavrusu olarak bir torba Deep’in otunu yediği için ömür boyu “bağırsak kontrol sorunları” yaşadığını iddia etti.

Heard, sözde “kaka şakası”nı çevreleyen koşullar hakkında “30. doğum günümde, çok aşık olduğum ve ayrılmam gerektiğini bildiğim şiddetli kocam tarafından saldırıya uğradım” dedi.

“Gerçekten eğlenceli bir zaman değildi ve komik bir zaman olduğunu sanmıyorum” diye devam etti. “İğrenç.”

Deep Heard, itibarına bir iftira attığını iddia ederek 50 milyon dolarlık dava açtı. 2018 Washington Post Yazı İşleri İçinde aile içi şiddet kurbanı olduğunu yazdı.

Amber Heard, suçlunun Yorkshire Terrier Poe’nun kocası olduğuna inandığını söyleyerek, eski kocası Johnny Depp ile paylaştığı evlilik yatağında tuvaletini yapmadığı konusunda ısrar ediyor.

karayip korsanlarının yıldızı Heard, yatağına tabure bırakmakla suçlandı Büyük bir kavgadan sonra, arkadaşlarıyla birlikte Coachella’ya gitmeden kısa bir süre önce.

Bir arkadaşıyla müzik festivaline uçmaya hazırlandığını söyleyen Heard, Bo ve çiftin diğer köpeği Pistol’u seyahat için bavullarını hazırlarken yatağında bıraktı.

daha erken Tecrübe etmekŞimdi beşinci haftasında olan Depp, evinden biri kendisine yatağının yanında “insan dışkısı” olarak tanımladığı şeyin bir fotoğrafını gönderdiğinde bazı eşyalarını almak için dairede durmayı planladığını ifade etti.

Heard, 2012'de Boo ile birlikte görüldü. Yıldız, köpeğin bundan muzdarip olduğunu söyledi. "Bağırsak kontrol sorunları" Derin bitkiyi köpek yavrusu olarak yedikten sonra.
Heard, Beau ile 2012’de görüldü. Yıldız, köpeğin Dip’in otunu yavruyken yedikten sonra “bağırsak kontrolü sorunları” yaşadığını söyledi.
Sihirli film

Temsilci mahkemeye verdiği demeçte, “Buna ilk cevabım, yani güldüm” dedi. “O kadar tuhaf ve o kadar tuhaftı ki gülmeden edemedim.”

READ  Bill Cosby'nin sivil jürisi, neredeyse bir karara vardıktan sonra müzakerelere devam etmek zorunda kalacak

Heard’in “köpekleri suçlamaya çalıştığını” iddia etti.

“Onlar Yorkshire çay fincanları. İkisi de yaklaşık 4 kilo ağırlığında.” O köpeklerle yaşadım. funk’ı aldım. Onlar köpek değildi.”

Pazartesi günü, Heard jüriye Depp’in “köpek kakasına takıntılı” olduğunu söyledi.

Aktris, Mayıs 2016’da o zamanki çiftin Los Angeles’taki dairesine polis memurları çağrıldıktan sonra saldırgan olarak Depp’in adını vermeyi reddettiğini hatırlattı.

Johnny’yi tutuklamalarını istemedim, dedi. “Sadece işbirliği yapmayı reddettim.”

Depp, sosyal medyada tarihsiz bir fotoğrafta sevgili kupası Yorkie ile görüntülendi.  Yıldız, bira bardağı büyüklüğündeki köpeğin çok fazla kaka üretmiş olabileceğinden şüpheleniyor.
Depp, sosyal medyada tarihsiz bir fotoğrafta sevgili kupası Yorkie ile görüntülendi. Yıldız, bira bardağı büyüklüğündeki köpeğin çok fazla kaka üretmiş olabileceğinden şüpheleniyor.

Ertesi gün Depp, Heard’a, arkadaşının kulübeden çıkmasına izin verdiği için ona “kaba” diyen bir mesaj attı.

Sonra boşanma fikrini gündeme getirdi.

Mahkemeye sunduğu kısa mesajda görüldüğü gibi, “Bunu çalıştırmaya çalıştım ve giderek daha fazla şımarık bir çocuğa dönüştüm” yazdı.

“Savaşlardan tek istediğin savaşı perişan etmek. Sonunda geldim. Sana nasıl aşık olduğumu asla anlayamayacağım…”

Avukatı Elaine Breedhot tarafından Heard ve Depp’in önceki gece boşanma davasını tartışıp tartışmadıkları sorusuna aktris, “Boşanmayı tartışmadık. Köpek kakasına takıntılıydı” yanıtını verdi.