Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ron Howard Thirteen, MGM, Prime Video Hybrid Release’e Dönüyor

Ron Howard Thirteen, MGM, Prime Video Hybrid Release'e Dönüyor

Ron HowardManşetlerden yırtılmış dram”on üç hayatFilmin tüm dünyada Amazon’da vizyona girmesiyle ağustosa kadar ana video Kısa bir süre sonra sınırlı bir tiyatro gösterimi.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Ron Howard’ın üstlendiği film, su basmış bir yeraltı mağara sisteminde mahsur kalan bir Tayland futbol takımının ve antrenörlerinin 2018’deki kurtarma görevini takip ediyor. Filmin oyuncu kadrosu Colin Farrell, Viggo Mortensen ve Joel Edgerton tarafından yönetiliyor ve senaryosu William Nicholson’a ait.

Daha önce 18 Kasım 2022 tarihli, MGM Şirket, Mart ayında 8,5 milyar dolarlık dönüm noktası film stüdyosunu satın almasını kapattıktan sonra film şimdi Amazon şemsiyesi altında. Bu nedenle film, haftalar sonra Prime Video’da şirketin “yaz destek direklerinden” biri olarak yayınlanmadan önce Ağustos ayının başlarında sınırlı bir sinema gösterimi alacak.

Amazon Studios’un başkanı Jennifer Salk, “Thirteen Lives’ı izlediğimizde, bir dünya prömiyerinin ne olabileceği ve dünya çapındaki müşteriler için neler yapabileceği konusunda inanılmaz derecede heyecanlandık” dedi. türlü Sadece dönüşüm hakkında. “Umut, kararlılık ve zaferin nihai ilham verici hikayesi gibi geliyor.”

Salk, geçen yıl “Coming 2 America” ​​ve “Borat Müteakip Film Filmi” gibi filmlerin küresel vizyona girme başarısına dikkat çekti. “Bu rezonansın sadece bizim için değil, yetenek ve dahil olan herkes için nasıl göründüğünü ve hissedildiğini biliyoruz. Bu tür bir strateji için mükemmel bir film gibi geldi.”

Şirket, sürekli büyüyen film listesinden projelerin nasıl yuvarlanacağını ana hatlarıyla belirlediğinden, yeni sürüm planı aynı zamanda gelişen bir Amazon stratejisine de işaret ediyor. türlü Diğer iki MGM başlığının – yönetmen Billy Porter’ın ilk yönetmenlik denemesi “Her Şey Mümkün” ve başrolde Sylvester Stallone’un oynadığı Julius Avery “Samaritan” – yenilenmiş bir gösterim planıyla yayınlanacağını, diğer filmlerin ise orijinal tiyatro planlarına sadık kalacağını öğrendim.

READ  Erinn Hayes, Kevin Can F**K'nin Başrolünü Oynadığı 2. Sezona Katıldı

Salk, gelecekteki sürüm planlarıyla ilgili olarak “İçeriğimizin hiçbirinde herkese uyan tek bir stratejimiz yok” diyor. “İster bir TV dizisi, ister sınırlı bir dizi, bir film, bir canlı etkinlik veya bir konser olsun, daha yapılandırılmış olduğumuz için içeriğe bu mercekten bakabiliyoruz. Bizim için hedef, ‘Ne Bu filme veya diziye olan ilgi bu mu?’ , mümkün olduğu kadar çok insanda yankı uyandırmak için mi?” Ve biz her zaman oradan geriye doğru çalışıyoruz. Müşteriler için birçok seçenek var ve bunun gerçekleşmesini sağlamak istiyoruz.”

On Üç Hayat, beklenmedik bir yağmur fırtınası onları bir dağın derinliklerindeki bir odada erzak veya oksijen olmadan hapsettiğinde Tham Luang Mağarası’na giren yerel bir Tayland futbol takımından 12 erkek ve koçun inanılmaz gerçek hikayesini anlatıyor. Dünyanın en yetenekli ve deneyimli profesyonel dalgıçlarından bazıları tarafından yürütülen zorlu kurtarma görevi, on üç kişinin de kurtarıldığını gördü.

Yenilenen sürüm stratejisi birkaç faktöre bağlıydı. Birincisi, hikayenin uluslararası çekiciliği, filmin şirketin 200 milyon müşteri tabanına başarılı bir küresel lansman yapma potansiyeline dikkat çekti. Ayrıca Amazon, COVID-19 pandemisi sırasında “Coming 2 America”, “The Tomorrow War” ve “Without Regrets” (tümü Paramount Pictures’dan) gibi filmlerin yanı sıra “Borat Müteakip Film Filmi”ni de satın aldıktan sonra. Stüdyo, “Cinderella” ve “Hotel Transylvania 4” gibi filmlerin lansmanının ardından, izleyicilere en iyi nasıl ulaşılabileceği konusunda fikir sahibi oldu.

“Müşteriler konuştu ve onları kesinlikle dinliyoruz, bu yüzden şimdi dünyanın her yerindeki, bu filmleri özleyen izleyiciler için, onları istedikleri şekilde görebilmeleri için, kendi evlerinde ve filmlerde bunu gerçekleştiriyoruz. Onları sinemalarda görme şansına sahipler” diyor Salk, Özellikle On Üç Hayat’a ekleyerek, “İzleyicilerin sinemadaki tüm ihtişamını tiyatroda görme ve deneyimleme fırsatına sahip olmasını istiyoruz, bu yüzden cenneti ve dünyayı hareket ettireceğiz. mümkün olduğu kadar çok insan için bu fırsatı elde ettiğimizden emin olmak için.”

READ  Wordle 291 6 Nis İpuçları Bugün Wordle ile mücadele mi ediyorsunuz? Yanıt almanıza yardımcı olacak üç kılavuz | Oyunlar | eğlence

Amazon, bu kararları alırken yetenek ve film yapımcılarıyla birlikte çalışarak “sanatçı dostu” bir yaklaşımı sürdürmeyi hedefliyor – bu durumda Howard ve “Thirteen Lives”ın yapımcıları Brian Grazer, Karen Linder, Gabrielle Tana, PJ van Sandwijk ve William M. Connor – İlerlemek için en iyi stratejiye karar vermek.

Salk, stüdyonun Eddie Murphy ve Michael B. Jordan gibi bazı film yıldızlarıyla kurduğu kararlı ilişkilere dikkat çekerek, “İster satın almalar, ister yerel filmler veya diziler olsun, ortaklığı çok ciddiye alıyoruz” diyor. Amazon’un “Sound of Metal”i devralmasında rol alan Riz Ahmed ile sözleşme imzaladı. “Yaratıcı ortaklarımızın güvenini kazanmak için çok çalışıyoruz ve daha önce yaptıklarımıza ve özellikle ne yapmayı planladığımıza bakarak onlara bilme güvenini veriyoruz, böylece çalışmalarının gerçekten yankı uyandırmasını sağlıyoruz.”

Ek olarak, uygun sinema gösterimini sürdürerek Amazon, filmin sezon ödülleri için erken bir yarışmacı olarak durumunu doğrular.

“’Deniz Kenarında Manchester’, ‘Büyük Hasta’ ve ‘Ricardo Olmak’ mirasını sürdürmeye çalışıyoruz. [to] Filmi mümkün olduğunca çok kişiye sunarken yüksek kaliteli kaseti kullanmaya devam edin” diyen Salk, “Bu filmin her ikisini de yapabileceğini düşünüyoruz.”