Şubat 24, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bengals’ten Joseph Osai, Chiefs’in galibiyetine yol açan cezadan pişmanlık duyuyor

Bengals’ten Joseph Osai, Chiefs’in galibiyetine yol açan cezadan pişmanlık duyuyor

Kansas City, Missouri – Cincinnati Bengals oyuncuları ve antrenörleri defansif son sağladı Joseph Osay Bir penaltı vuruşundan sonra teselli ve rahatlık sözleri, AFC Şampiyonası maçında Kansas City Chiefs şutuna yol açtı.

Ancak Pazar günkü 23-20 mağlubiyetin ardından anlarda Usai, duygularla baş etmenin çok zor olduğunu söyledi. Usai, kırmızı gözleri ve kısık bir ses tonuyla, Kansas City’yi pozisyona sokan son saniyelerdeki penaltı vuruşuna ağıt yaktı. harrison butkerHücumdan sondan bir önceki oyunda 45 yarda şut.

Osai, Cincinnati’nin defans tarafından aldığı tavsiyeleri aktararak, “Deneyimden ders almalıyım,” dedi. Sam Hubbard. “Böyle zor bir durumda herhangi bir şey penaltıya neden olacaksa, o yan çizgiye bu kadar yakınken o ortaya yaklaşmamam gerektiğini bilmeliyim. Daha iyisini yapmalıyım.”

Cincinnati’nin 47 yard çizgisinde üçüncü ve dördüncü sıralarda, Kansas City oyun kurucusu patrick mahomes İlk vuruşu yapmak için sağa döndü. Mahomes saha dışına çıkarken Osai, Mahomes’i arkadan itti. İkili, Cincinnati kenar çizgisinde yere düştü ve Osai’ye gereksiz sertlik nedeniyle ıslık çalındı.

Osai, “Tam kovalama modundaydım,” dedi. “Geri dönmesini sağlamaya çalışıyordum, belki de geri dönmesini sağlamaya çalışıyordum çünkü o kenarda gittiğini biliyordum. Geri dönmesini, o saatte koşmasını sağlamaya çalışıyordum. Onu henüz görmemiştim. sınırların ne kadar dışında olduğumuzu bilmiyorum.”

15 yarda ceza, Kansas City’yi :03 kala vuruş pozisyonuna getirdi. Üst üste 10 maç kazandıktan sonra – ve Kansas City’ye karşı üç maçlık bir galibiyet serisi yakaladıktan sonra – Bengals, geçen yılki AFC Şampiyona Maçının rövanş maçında playofflardan elendi.

Usai, Mahomes olayında sol dizini yaraladığını söyledi. Varsa hasarı belirlemek için bir MRI çekecek.

Ayrıca Bengals teknik direktörü Zack Taylor’ın maçtan sonra tezahürat yapanlar arasında olduğunu söyledi.

READ  Craig Brain: İrlandalı ralli pilotu test sırasında kaza yaptıktan sonra öldü

Osai, “Sadece başımı dik tutmamı istedi,” dedi. “Yapmamız gereken bir sürü farklı oyun olduğunu, işin o oyuna gelmediğini, sadece ilerlemeye devam etmemiz gerektiğini söyledi.”

AFC şampiyonu olarak tekrar etme ve Super Bowl’a geri dönme girişiminde Cincinnati’yi rahatsız eden birçok sorun oldu.

Bir takım olarak, Bengals 71 yarda dokuz ceza verdi. oyun kurucu Joe Burrow Beş kere. Kansas City geniş alıcı Gökyüzü Moore geri döndü Drew ChrismanMüsabakanın bitimine sadece 30 saniye kala ev sahibi takıma kendi 47 yarda çizgisinde topu veren 29 yarda bir vuruş.

Bengals savunma mücadelesi BJ TepesiMaçın ardından soyunma odasında muhabirlerin sorularını yanıtlarken Usai’yi köşeye sıkıştıran , Usai’nin o penaltıyı kullanması konusunda hiçbir sakıncası olmadığını söyledi.

“bende yok [any] Bu oyun hakkında hiç de katı duygular beslemiyordum çünkü niyetinin ne olduğunu biliyordum: sadece sıkı oynamak.”

Hill, Usai’yi ilk NFL sezonundaki çabalarından ötürü övdü. 22 yaşındaki oyuncu, 2021’de üçüncü turda Teksas Üniversitesi’nden seçildi, ancak sezon öncesi menisküs yaralanması geçirdikten sonra tüm kampanyayı kaçırdı. Bengals savunması bittiğinde Trey Hendrickson Bu normal sezonun sonunda bir bilek problemi yaşayan Ossai’nin kullanımı arttı.

Kansas City ve Mahomes’e karşı Usai, takımın en yüksek iki oyun kurucu vuruşunu kaydetti.

Cincinnati defans mücadelesi için “O adamı geliştirin ve bu ligde birkaç santim düşeceğini anlamasına izin verin.” dj okuyucu dedi. “Ve yapılacak çok oyun olacak.

“Bu oyun onu tekrar bulacak. Bu vuruşlar onu bir oyuncu olarak tekrar bulacak ve sen buna hazırsın.”

Okuyucu bundan hiç şüphesi olmadığını söyledi.

Reeder, “Bu acı onu harika olmaya itecek” dedi. “Oraya varacak.”