Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

18 Ağustos’tan itibaren Chiefs eğitim kampı notları

18 Ağustos'tan itibaren Chiefs eğitim kampı notları

Perşembe sabahı , kansas şehir şefleri Uygulama alanlarındaki on yedinci (ve son) tam eğitim kampı 2022 eğitimi, Missouri, St. Joseph’teki Western Missouri Eyalet Üniversitesi’nde gerçekleşti.

Geniş alıcılar JuJu Smith-Schuster (diz) ve Mecole Hardman (uyluk), defansif Chris Jones (sırt), dar Blake Bell (kalça fleksiyonu) ve Lucas Niang (diz) topları eğitim kampının son gününü kaçırdı. Çarşamba günkü antrenmanı kaçırdıktan sonra, koşucu Jerrick McKinnon (hamstring) ve uzun şutör James Winchester (kişisel) sahaya geri döndü.

Arkalarında eğitim kampı olan Chiefs, Cuma günü izinli olacak. Cumartesi günü, takımın ikinci sezon öncesi maçı artık mevcut olacak. Arrowhead Stadyumu’nda Washington’un liderlerine karşı olacak. Başlama vuruşu 15.00 olarak ayarlanmıştır (ok başı zamanlaması). Antrenmanlar (daha sonra takımın Truman Spor Kompleksi’ndeki antrenman tesisinde) Pazartesi günü devam edecek.

Arrowhead Pride yazı işleri müdürü Pete Sweeney, muhabirleri ve televizyon ekiplerini döven diğer şefler arasındaydı ve son gün olan her şeyi izledi. Pete notları Twitter’da zaten yayınlandı.

Şimdi biz Burada paylaş:

Takımdaki yeni gazilerden biri çok güçlü bir gündü.

bir ev İsabetleri (ve yakın isabetleri) detaylandırdı İkincil olarak.

cumartesiye benziyor, Birinci, üçüncü ve dördüncü orta saha oyuncusu olacak..

Ve Kampının yıldızlarını ilk arayan.