Haziran 9, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Beş yol Odell Beckham Jr. Kargaların gelişinin etkileri

Odell Beckham Jr. katıldığında Kuzgunların hücumuna oyun kuruculuk ve yıldız gücünden fazlasını getirecek. Onun varlığı bir domino etkisi yaratacak.

İşte Beckham’ın suç ve düzenlemeyi etkilemesinin beş yolu:

Yeni Baltimore hücumu çok daha çeşitli hale geldi.

Beckham’da yeni hücum koordinatörü Todd Monken, zaten tanıdığı çok yönlü bir oyun kurucuya sahip. Monkin Beckham, 2019’da Browns ile koçluk yaptı ve ilişkileri, Baltimore’un yeni planına geçişini kolaylaştırmalıdır. Beckham, Monken’in Cleveland’daki tek sezonunda 1.035 yarda 74 yakalama ve dört gol attı ve çeşitli şekillerde kullanıldı.

Monken’in Baltimore ile Beckham’a seksi bir kırışık katmasını bekleyin. Harika elleri var ve birden fazla platformda oyun deneyimi sunan akıllı bir yol koşucusu. Onun varlığı, daha genç geniş alıcılar Rashod Bateman ve Devin DuVernay’in devam eden büyümesini hızlandırmaya yardımcı olabilecek kıdemli bir tedarikçi olarak Nelson Agholor’a katılarak geniş alıcı odası için bir varlık olmalıdır.

Mark Andrews ve Isaiah Leakley, geri koşan JK Dobbins ve Gus Edwards ve Pro Bowl defans oyuncuları Patrick Rickard ve oyun kurucu Lamar Jackson’ı da içeren bir Ravens hücumu hayal edin. Bu, savunmaları hız, güç ve çok yönlülükle vurgulayabilen bir saldırıdır. Beckham, 2021’de en son sağlıklıyken, Rams hücumunu bir zamanlar Giants’ı taşıdığı gibi taşımamıştı, ancak önemli durumlarda fark yaratan biriydi ve Los Angeles’ın Super Bowl’u kazanmasına yardımcı oldu. Kargalar aynı puana bayılacak.

READ  Yankees için beşinci atışta havai fişekler Toronto'da 12-3 patlamayı ateşledi