Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Big Brothers Big Sisters of Center Wellington’u desteklemek için Turks & Caicos’ta lükste kalmak için şimdi teklif verin

M1 Emlak Komisyonculuğu, halkı teklif vermeye ve Centre Wellington’daki saygın şirket hakkında daha fazla bilgi edinmeye davet ediyor.

Wellington Merkezi’ndeki Big Brothers Big Sisters, M1 gayrimenkulü üzerinden 28.000 $ değerinde Turks & Caicos için bir haftalık konaklama için teklif vermeye başladı. Müzayededen elde edilecek gelirin %100’ü Big Brothers Big Sisters’ı ve onların Centre Wellington’ın gençlerine hizmet etme çabalarını desteklemek için kullanılacak.

BrockChris Chris, “Topluluğumuzdaki genç insanlar, büyümelerine ve özgüven kazanmalarına yardımcı olan, hayatlarında olumlu rol modellere sahip olmayı hak ediyor. Big Brother Big Sisters inanılmaz bir iş çıkarıyor ve 27 genç daha bekleme listesinde,” dedi. , Guilf, Ontario’daki M1 Emlak Brokerliği’nde komisyoncu Brothers Big Sisters’ın sunduğu birçok inanılmaz projeyi desteklemek için önemli fonlar toplamayı dört gözle bekliyoruz ve bunun topluluktaki genç insanlar için daha fazla aktivite oluşturmaya yardımcı olacağını umuyoruz.

Müzayede 4 Nisan 2022’de saat 16:00’da açılıyor ve minimum 13.000$’lık bir teklife sahip (etkinlik değerinin yarısından az).

Dünyanın en iyi 10 plajından biri olan Grace Bay Plajı’na kısa bir mesafede bulunan Turks & Caicos’taki lüks mülk, haftada 14-16 misafir kazanmak için açık artırmaya çıkacak.

Big Brothers Big Sisters Center, Wellington topluluğunu nasıl destekliyor?

Mogri, “Wellington Merkezi’nin Büyük Kardeşleri, Big Sisters topluluğundaki gençlere değerli ve hayat değiştiren projeler sağlamak için çok şey yaptı” diyor. “Böylesine büyük bir ölçekte fon toplamaya yardımcı olmaktan gurur duyuyoruz.”

Big Brothers ve Big Sisters birbirlerine, gruba veya çevrimiçi olarak rehberlik ederek genç erkek veya kızlara kendi cinsiyetlerinin rol modelleri sağlayarak, büyüdükçe deneyimleri hakkında konuşabilmeleri ve güçlü ilişkiler geliştirebilmeleri için rehberlik eder. Gençleri daha da desteklemek için başka programlar da uygulandı. Oyun başladı! Akıllıca yiyin ve akıllıca oynayın! Erkek 12-14 ve Kutunun ötesinde!12-15 yaş arası gençler için aidiyet duygusu oluşturan bir grup mentorluk programı.

READ  Tork Hava Yolları Anonim Ortaklığı: Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu 1Ç'22

Big Brothers Big Sisters Center Wellington tarafından sunulan programlar hakkında daha fazla bilgi edinin İnternet sitesi.

Kazandığınızda ne beklenir

“Kazanan müzayededen gelen bağış, Big Brothers Big Sisters aracılığıyla inanılmaz projeleri desteklediğinizi bilmenin memnuniyetini verecektir.

Bu mülk, Leeward Settlement’in Valuable Gateway Topluluğu’nda yer almaktadır ve aile ve arkadaşlarla gidilecek bir düğün veya buluşma için mükemmel bir ortamdır. Bu lokasyondaki ana evde yedi yatak odası ve havuz çevresinde anahtarla ulaşılabilen beş ayrı yatak odası bulunuyor. “Bu, Resort tarzı mülkün sunduğu İnanılmaz Tesisin ucudur.”

Mülk, deneyim ve müzayedeler hakkında daha fazla bilgi edinin, Big Brothers Big Sisters web sitesini ziyaret edin.