Mayıs 28, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Valinin Grand Durk’taki resmi konutu, 2017 kasırgasının ardından yeniden açıldı

Vali Konağı “Waterloo”, dört yıl aradan sonra ilk kez 22 Mart 2022 Salı günü açıldı.

Grand Durk’taki konut, 2017 yılında Irma ve Maria Kasırgaları tarafından ağır hasar gördü.

Özel açılış etkinliğine Vali Nigel Dockin, Vali Yardımcısı Anya Williams, hükümet yetkilileri ve diğer ileri gelenler katıldı.

Vali Nigel Dock’un Instagram gönderisine göre, 1815 yılında inşa edilen mücevher, 207 yıllık bir DCI geçmişine sahip.

“2019 yılındaki açılış konuşmamda, “korumayı ve geliştirmeyi” umduğumu ve bu muhteşem mülkün buna benzer olacağını söyledim. TCİ gibi, son birkaç yılın krizinden güçlü bir şekilde kurtuldu” dedi. Mükemmel – ancak tasarımın bütünlüğü orijinaline sadık kalır. Katılımcılar büyük ve köklü bir değişiklik fark etmeyeceklerdir. Ancak Mandy ve ben, dışarıdakiler geçmişi kutlarsa, içeridekilerin TCI için daha parlak bir gelecek hakkında konuşacağına inanıyoruz. Yerel sanatçılar duvarlarda sergileniyor (resimleri satın alınabilir) ve asma tavanların kaldırılması ve ormandaki çalışmalara saygı gösterilmesiyle yaratılan devasa alan, coşkunuzu yükseltmeye yardımcı oluyor.

Duckin, tarihi yemek odası masası kalırken mobilyaların minimal, rahat ve insanların ziyaret etmesini kolaylaştırdığını kaydetti.

“Her zaman güzel olan bahçeler derli toplu ve yaprakları biraz azaltılarak ışık ve alan sağlar ama yemyeşil ve canlı renklerle tasarlanmıştır. Kısa adresimde evin ‘terli olması gerektiğini’ söyledim. şimdi etkinliğe ev sahipliği yapan tüm şirket ve grupları ağırlamak ve etkinliğe gerçekten erişebilen insan sayısını artırmak için sabırsızlanıyoruz. Başkalarına, gençlere, yetişkinlere veya yaşlılarımıza yardım etmek ve onların refahını iyileştirmek için tasarlanmış bir amacınız varsa- hayırsever hedeflerinize ulaşmak için Waterloo’yu kullanacağız.

Vali, ailesinin son yılında, artık ülkenin başkentinde daha fazla zaman geçirebileceklerini ve Waterloo’yu diğerlerinin adanın toplum yaşamını zenginleştireceğine inandıkları tam teşekküllü operasyonları inşa etmelerine yardımcı olmak için kullanabileceklerini söyledi.

READ  Bob Durk senin akşam havanın

“Eski binaya yeni bir hayat veren herkese çok teşekkür ederim. İyi iş çıkardın. Ve dün gece sadece parlayan misafirlere teşekkür ederim ”dedi.

Waterloo, Turks ve Caicos Adaları’ndaki en önemli ve tarihi yapılardan biridir.

1815 yılında inşa edilmiş ve adını 18 Haziran 1815 Napolyon Savaşı’ndan almıştır. O zamanlar tek kanatlı ve açık hava mutfağı olan Bermudan tarzı bir evdir.

Ev, Başbakan, resmi muhalefet, yabancı yatırımcılar, kilise liderleri ve topluluk grupları ile toplantılar için kullanılmaya devam ediyor ve okul çocukları düzenli olarak binayı ve mülkü ziyaret ediyor.