Şubat 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Billy Zappe, Patriots’un kimin oyun kurucu olarak başlayacağını bilmediğini söyledi

Billy Zappe, Patriots’un kimin oyun kurucu olarak başlayacağını bilmediğini söyledi

Patriots koçu Bill Belichick gelecek değildi Takımın Pazar günü Giants’a karşı oynayacağı maç için oyun kurucu planları hakkında genel kamuoyu varken, görünüşe göre kendisi de kapalı kapılar ardında düşüncelerini paylaşmıyor.

Bailey Zappe, Belichick’in 2-8’lik takımı için hücuma liderlik etmek için olası bir seçenek, ancak Cuma günü gazetecilere verdiği demeçte, Belichick’in bu hafta sonu başlayacak takım oyuncularına bilgi vermediğini söyledi. Zappi, belirsizliğe rağmen “herhangi bir maç haftası gibi davrandığını” söyledi ve Patriots’un Zappi, Mac Jones, Will Grier, Malik Cunningham veya başka birinin başlayacağını bilmesi durumunda Giants’ın hazırlıklarının akıcı hale gelip gelmeyeceği hakkındaki soruyu görmezden geldi. oyun kurucu.

Zabi, NESN.com’dan Jason Onprasoth aracılığıyla “Yani kim bilir” dedi. “Ne zaman olursan ol Bu fırsatları yakalayınOraya çıkıp işimi yapmalıyım. Bunu elimden gelenin en iyisini yapmadım, bu yüzden bir sonraki fırsat geldiğinde, bu hafta veya herhangi bir zamanda, oraya çıkıp şansımı deneyeceğim ve oraya çıkıp takımın kazanmasına yardımcı olacağım.

MetLife Stadyumu’ndaki başlama vuruşuna ve Patriots’u sezonun üçüncü galibiyetine kimin götürmeye çalışacağı sorusunun uzun zamandır beklenen yanıtına 24 saatten biraz fazla kaldı.

READ  Justin Verlander ve Astros, Yankees'in evinde galibiyet serisini sonlandırdı