Mayıs 29, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir “Minecraft” efsanesinin rüyası sonunda yüzünü ortaya koyuyor

Bir "Minecraft" efsanesinin rüyası sonunda yüzünü ortaya koyuyor

Minecraft topluluğuyla son derece bağlantım kopmuş olsa da, kim olduğunu öğrenene kadar oyunun bir saniyesini bile oynamadım. Rüya o. Minecraft akış oyuncuları ve YouTuber’lar, genişleyen ekosistemlerinin kralları ve kraliçeleri ve tüm internetteki en ünlü içerik oluşturuculardan bazıları. Ve en ünlüsü, bu geceye kadar hayranlarına, hatta sadece basit ve yaratıcı bir güler yüzle tanınan arkadaşlarına gerçek yüzünü göstermeyen Dream olabilir.

Yüzünü açığa çıkarma hayali, en hafif tabirle, topluluğu ve bir bütün olarak Minecraft için büyük bir sorundu. Dream, Twitter’da 5,6 milyon takipçisi, Instagram’da 3,1 milyon takipçisi ve 30,4 milyon takipçisi ile inanılmaz bir hayran kitlesine sahip. youtube aboneleri. Bağlam için, Fortnite’s Ninja’nın 23,8 milyonu var. Dr.. 4,1 milyon dolar. Taylor Swift 47.5 milyon. Hayal kurmak büyük bir meseledir.

Ve işte burada, işte rüya:

23 yaşında ve adı Clay ve bu açıklamadan önce bunu bir etkinlik olarak inşa etti, birkaç oyun arkadaşıyla ilk kez karşılaştı ve hepsi mesaj attı. onlar Yüzündeki tepkiler, ancak izleyicinin ortaya çıkardığı bu geceye kadar saklandı ve prömiyeri yapıldı. Youtube 1,2 milyon kişi bir göz atmak için onu takip ediyor. 2022’de ünlüler böyle. Ve oraya yüzünü göstermeden gidebilirsin.

Pek çok büyük YouTuber tamamen anonim kalmaz. Ceset çifti, kasıtlı olarak yüzünü ortaya çıkarmayan başka bir oyun karakteri olarak akla geliyor ancak Dream kesinlikle böyle bir şey yapan en büyük kişi. Yıllar önce YouTube’da ve Twitch’te yüz tanımanın çok yaygın olduğu zamanları hatırlıyorum, çoğu canlı yayıncı köşede küçük kutularla yayın yapıyordu, ancak bu günlerde yayın yapıyorsanız, Adınız olmasa da muhtemelen yüzünüze yapıyorsunuz. Bunun tek istisnası, oyuncuların gerçekçi hareketleriyle senkronize edilmiş sanal avatarları kontrol ettiği inanılmaz Vtubing yüksekliğidir. Oraya gitmek istiyorsanız, biraz “metaverse”.

Dream’e ve neden şimdi yapmaya karar verdiğine gelince, konu arkadaşlarından birinin Amerika’ya taşınması ve tanıtım videosunda söylediği gibi “bağışıklık” olmaktan bıkmış olması. Kesinlikle daha geniş bir içerik yelpazesi oluşturması ve arkadaşlarıyla gerçek hayatta gizlilik veya sızıntı korkusu olmadan bir şeyler yapması için alan açar. Belli bir noktada, bu kadar büyük bir birikimle bu kadar uzun süre ortadan kaybolmak yorucu olmalı. Yıllarca süren spekülasyonlardan ve spekülasyonlardan sonra 23 yaşında olup yüzünü 30 milyon insanın önünde ifşa etmekten imrenmeme rağmen, tamamen yakışıklı bir çocuk olduğun ortaya çıksa bile. Dream’in bundan sonra ne yapacağını ve bu yeni çağa girerken yüzünün kaç kez ileriye doğru hareket ettiğini göreceğiz.

Beni takip et Twitter’danVe YoutubeVe Facebook Ve Instagram. Ücretsiz haftalık içerik bültenimize abone olun, Tanrı’nın ruloları.

Bilim kurgu romanlarımı al kahraman katil serisi Ve Dünyalı üçleme.

READ  YouTube dudak senkronizasyonu yapan Keenan Cahill 27 yaşında öldü