Kasım 29, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Emily Ratajkowski, Marilyn Monroe’yu ‘Sarışın’ olmakla suçladı

Emily Ratajkowski, Marilyn Monroe'yu 'Sarışın' olmakla suçladı

Model, oyuncu ve yazar Emily Ratajkowski, Marilyn Monroe’nun yeni filmini “kadın acısı yarattığını” iddia ederek eleştirmek için TikTok’a gitti. (Fotoğraf: LOIC VENANCE / Getty Images aracılığıyla AFP)

Transferde sahip oldukları sözleşmeye itiraz etme zamanı yeniyi aramak Marlin Monroe Film, Sarışın“kadın ağrısı fetişi” için.

Henüz görmediğini itiraf eden model ve oyuncu Netflix oynadığı film Ana de Armas Ünlü film yıldızı olarak filmi eleştirmek için TikTok hesabına giriş yaptı ve Bitch Era 2022 filmine başladığını duyurdu.

“Bu Marilyn Monroe filmi hakkında çok şey duydum, Sarışınhenüz izlemedim, ancak ölümde bile kadınların acısı üzerinde ıstırap çeken başka bir film olduğunu duyduğuma şaşırmadım,” Ratajkowski, 31, Kameraya açıkladı. “Kadınlara acı çektirmeyi seviyoruz. Amy Winehouse’a bakın. Britney Spears. Nasıl ele geçireceğimize bak [Princess] Diana’nın ölümü. Ölü kızlara ve seri katillere takıntılı halimize bakın. herhangi birini izle CSI kısır ve bu bir kadının acı ve ölümünün delice fitnesidir.”

bu kız gitti Oyuncu, acısını bir metaya dönüştürmeyi kendi kendine öğrendiğini de sözlerine ekledi.

“Kadınlar olarak kendi kendime söyleyebilirim, acımla ve incinmemle nasıl başa çıkacağımı öğrendim, bu yüzden halledilmesi gereken bir şey gibi geliyor ve bu biraz heyecan verici.” Oh, ben bu kızım ve her neyse, “ve bence bunu birçok farklı şekilde yapıyoruz” dedi kız. “Ama bunun değişmesini istiyorum.”

Ratajkowski, kadınları öfkelerini kucaklamaya teşvik ettiğini ve yılın geri kalanını “kaltak dönemi” olarak ilan ettiğini söylemeye devam etti.

“Bunu düşünüyordum ve beste yapmanın ne kadar zor olduğunu biliyor musun? Öfke. Öfkeyi kategorize etmek zor. Bu yüzden bir şovum var. Sanırım hepimizin biraz daha kırgın olması gerekiyor. öyle olsun,” dedi Ratajkowski, Boşanma başvurusu yap Dört yıl önce, geçen ay kocası Sebastian Bear-Mcchlord’dan. “Bence hepimiz orospu çağında olmalıyız. Bu yüzden, bu filmi izlediğimde sinirleneceğim, bunu zaten biliyorum, ama bu yeni değil. Evet, sadece kızacağım.”

READ  Will Smith, Chris Rock'ı tokatladıktan sonra Oscar yasağına yanıt verdi

Andrew Dominic tarafından yönetilen ve Joyce Carol Oates’in Monroe’nun 36 yaşındaki çalkantılı yaşamını ve ölümünü anlatan romanından uyarlanan film, bazı güçlü eleştiriler aldı. Planlı Ebeveynlik, filmi “kürtaj karşıtı propagandaya” katkıda bulunmakla suçlayan bir bildiri yayınladı. Hamileliklerin sonlandırılmasından ikisini filme almak.

Bir kitap yayınlayan Ratajkowski, fiziksel2021’de sık sık cinsiyetçilikten bahsediyor. Geçen ay, 10. yıllık Forbes Power Kadınlar Zirvesi’nde konuştu ve burada “cinsiyetçilik erkekler de dahil herkes için kötü” dedi.

Ratajkowski, “Toksik erkekliğin büyük bir sorun olduğunu düşünüyorum ve bunun sonuçlarını hissediyoruz, ancak erkekler de bununla yaşıyor.” Dedi. Yahoo Entertainment’tan daha önce bahsetmiştim. “Oğlu olan biri olarak bunu çok düşünüyorum. Benim için bu konuşmayı erkeklere kadar uzatmak çok önemli.”