Şubat 23, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir Nintendo Switch güncellemesi nihayet kullanıcıların çağrılan oyun koleksiyonlarından klasörler oluşturmasına izin veriyor.

Bir Nintendo Switch güncellemesi nihayet kullanıcıların çağrılan oyun koleksiyonlarından klasörler oluşturmasına izin veriyor.

Beş yıl sonra, Nintendo Switch nihayet kullanıcıların Koleksiyonlar adlı oyunlar için klasörler oluşturmasına izin veriyor.

Bu yeni özellik eklendi Nintendo Switch sürüm 14.0.0 güncellemesi Bluetooth ses seviyesindeki iyileştirmelerin yanı sıra, kullanıcıların grup başına maksimum 200 oyun ile 100’e kadar grup oluşturmasına olanak tanır.

Bir grup oluşturmak için önce tamamen sağa kaydırmanız ve Tüm Programlar’ı seçmeniz gerekir. Bir kez orada, oyunları gruplara göre görüntülemek için L düğmesine basacaksınız. Bunu ilk yaptığınızda, ilkinizi oluşturmanıza izin veren bir açılır pencere ile yönlendirileceksiniz. Bundan sonra her seferinde gruplarınızın görüntülendiğini göreceksiniz.

Bir grubu adlandırabilir, içindeki adresleri yeniden düzenleyebilir ve gruplar listenizde nerede olduklarını sıralayabilirsiniz. Ne yazık ki, bu gruplar yalnızca Tüm Yazılımlara gittiğinizde görülebilir ve ana sayfaya yerleştirilemez.

Bluetooth Ses ayarları için, bu yeni güncelleme, Bluetooth ses cihazlarının ses düzeyinin, cihazın anahtarı veya kontrol düğmeleri aracılığıyla ayarlanmasına olanak tanır. Konsolda görüntülenen ses seviyesi, cihazda değiştirildiğinde bile uygun ses seviyesini yansıtacaktır ve bazı Bluetooth ses cihazları için maksimum ses seviyesi artırılmıştır.

Daha fazla bilgi için, hangi arkadaşlarınızın çevrimiçi olduğunu, 2022’de Nintendo’dan ne bekleyeceğinizi ve en iyi 25 Switch oyunu listemizi görmenizi sağlayan Nintendo Switch Online mobil uygulamasının en son güncellemesine göz atın.

Bizim için bir ipucunuz var mı? Potansiyel bir hikayeyi tartışmak ister misiniz? Lütfen adresine bir e-posta gönderin haber ipuçları@ign.com.

Adam Pankhurst, IGN için bir haber yazarıdır. Onu Twitter’da takip edebilirsiniz Tweet yerleştirme ve üzerinde Seğirme.