Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir perakendecinin hatası, bir adamın ömür boyu yılda 25.000 dolar kazanmasına neden olur

Bir perakendecinin hatası, bir adamın ömür boyu yılda 25.000 dolar kazanmasına neden olur

Michigan Piyango

Şanslı Ödüllü Piyango Bileti Michael Sopejstal.CNN

Illinois’de yaşayan Michael Subestal, en sevdiği restoranda yemek yemek için birkaç haftada bir Indiana üzerinden Michigan’a gittiğini söyledi. Ayrıca, bağlı olarak 10 veya 20 para çekme işlemi için Lucky for Life bileti satın almanızı da sağlar. Michigan Piyango.

Sopejstal piyangoya, 17 Eylül’de GoLo benzin istasyonu perakendecisinin bir çekiliş için yanlışlıkla 10 satırlık bilet basarak hata yaptığını söyledi. Sopejstal perakendeciye hâlâ onu istediğini söyledi.

Piyango yetkililerine, “Bir sabah biletimi kontrol ettim ve yılda ömür boyu 25.000 dolar kazandığımı gördüm” dedi. “Hemen bu parayla yapabileceğim her şeyi ve toplu ödeme mi, yoksa yıllık gelir seçeneği mi istediğimi düşünmeye başladım. Bu inanılmaz bir duyguydu!”

Piyangoya göre, 60 yaşındaki oyuncu yakın zamanda ödülünü almak için piyango merkezini ziyaret etti. Piyango, 20 yıl veya ömür boyu (hangisi daha büyükse) yıllık 25.000 ABD Doları yerine, tek seferlik 390.000 ABD Doları tutarında toplu ödemeyi seçtiğini söyledi.

Sopejstal, piyangoya ödül parasını seyahat etmek ve geri kalanını kurtarmak için kullanmayı planladığını söyledi.

Yaşam için şanslı Washington D.C.’nin yanı sıra yaklaşık yirmi eyalette de oynanıyor ve ödüller, ömür boyu günlük 3 dolardan 1.000 dolara kadar değişiyor.

Her oyun için genel kazanma oranları şu adreste yayınlanmaktadır: Oyun sitesi. Sopejstal’in beş beyaz top kazanma ihtimali 17 Eylül Bunlar 1,8 milyonun üzerinde 1’di.

READ  Elon Musk, 44 milyar dolarlık Twitter anlaşmasından çekildi