Haziran 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir yargıç Google’a Epic’in en büyük Play Store siparişinin maliyetini hesaplamasını emretti

Bir yargıç Google’a Epic’in en büyük Play Store siparişinin maliyetini hesaplamasını emretti

Ancak Yargıç Donato halihazırda bu önerileri değerlendiriyor. Google’a, bu taleplere uymanın maliyetini bugünden bir ay sonra, 24 Haziran’a kadar hesaplaması talimatı verildi:

Google, 24 Haziran 2024’e kadar rakip uygulama mağazalarına 6 yıla kadar Katalog Erişimi ve Kütüphane Taşınabilirliği sağlamanın gerekli teknik çalışmasını ve varsa ekonomik maliyetlerini ayrıntılarıyla açıklayan bir teklif sunacak. Bkz. MDL Dkt. No. 952, 7. Teklif aynı zamanda üçüncü taraf uygulama mağazalarının Google Play Store aracılığıyla dağıtılmasının teknik çalışmalarını ve ekonomik maliyetlerini de ele alabilir.

MDL düzleşti. 952 sayısı Epic’in 16 sayfalık istek listesi, 7 sayısı ise Google’ı bunu göndermeye zorlayacak sayfadır. son Epic’in yoluna girmesi durumunda uygulama mağazaları Google Play uygulama kataloğunun tamamına erişebilir. Gözden geçir:

“Katalog Erişimi ve Kütüphane Transferi”nin altında, Yargıç Donato’nun düşünüyor gibi göründüğü diğer büyük sipariş yer alıyor: Google, diğer üçüncü taraf uygulama mağazalarını altı yıl boyunca kendi Google Play Store’unda taşıyacak.

Karara göre Epic, 14 Ağustos’taki son duruşmadan önce Google uzmanlarını ve mühendislerini tahminlerinin doğruluğu konusunda sorgulama ve çürütme fırsatına sahip olacak. Dün yapılan delil duruşmasında Yargıç Donato, Google’ın Epic’in önerdiği çözüm yollarına karşı ileri sürdüğü iddialara oldukça şüpheci göründü ancak aynı zamanda Epic’in bazı taleplerinin “fazla açık uçlu ve belirsiz” olduğunu da belirtti.

READ  Toyota Hilux bir milyon mil sonra böyle görünüyor