Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Gelecek ay “ortaçağdan ilham alan” yeni bir Doom oyunu duyurulacak

Gelecek ay “ortaçağdan ilham alan” yeni bir Doom oyunu duyurulacak

resim: Bethesda/Kimlik Yazılımı

Yeni bir rapora göre bu bir sonraki büyük şey gibi görünüyor ölüm Id Software ve Bethesda’nın oyunu yakında duyurulacak. Ancak öyle görünüyor ki, popüler FPS serisinin bir sonraki oyunu geleneksel bir devam filmi değil, serinin ana karakteri Doomslayer’ın kökenlerini gösteren bir ön bölüm olacak gibi görünüyor.

24 Mayısta, İç mekan oyunları adı geçen Aşağıdaki oyunu öğrendiler ölüm Serinin 9 Haziran’da yapılacak Xbox Games Showcase’de tanıtılması planlanıyordu.

Aynı şey ölüm Oyunun daha önce “Year Zero” kod adı altında var olduğu söylenmişti. Yeni rapora göre son isim: ölüm: Karanlık Çağlar, En az dört yıldır geliştirilme aşamasındadır.

İç mekan oyunları Geçen yıl, oyunla ilgili henüz onaylanmamış “ilk ayrıntıları” duyduğunu ve kendisine oyunun “ortaçağdan ilham alan Doom dünyasında” geçtiği söylendiğini söyledi. Çıkışta, önceki kod adı “Year Zero” ve “Karanlık Çağlar” başlığının, orta çağ ilhamından bahsedilmesinin yanı sıra, bu sonraki girişin daha çok Doomguy olarak da bilinen Doomslayer için bir ön bölüm veya başlangıç ​​hikayesi olduğunu gösterebileceği belirtiliyor. Bu bana mantıklı geliyor ve seriyi taze ve farklı tutmanın eğlenceli bir yolu gibi görünüyor.

Geçen ay, Bazı insanlar Microsoft muhabiri Tom Warren’ın küçük bir alayını yorumladı Yeni olduğunun kanıtı olarak ölüm Oyun yapım aşamasındaydı ve şu tarihte duyurulacak: X-Box Haziran sunumu sırasında.

yeni ölüm Bir duyuru çok muhtemel görünüyor Sonsuz ölüm Dört yıl önce piyasaya sürüldü ve Bethesda’nın en büyük serilerinden biri. Bu yüzden birinin işin içinde olması sürpriz değil. Asıl merak ettiğim soru bu haberin nerede yapıldığı Ölüm: Karanlık ÇağBir giriş yapabilirsiniz. Bu yalnızca Xbox ve PC’ye mi çıkacak? Yıldız Alanı? veya Microsoft platformlar arası çalışmalarına devam edecek mi? Ve bir sonraki büyük olanı getir ölüm PlayStation 5’in devamı mı olacak? Ve öyle görünüyor ki bunu haziran ayında öğreneceğiz.

Güncelleme: 24.05.2024, 17:30 ET: Cuma günü, podcast sunucusu ve içeriden biri olan Nate The Hate de bu kadarını bildirdi Ölüm: Karanlık Çağlar Aslında PS5’te başlayacak.

Oyun Xbox Game Pass’ta da mevcut olacak. Ama görünen o ki sırada Bethesda var ölüm Oyun, önceki girişler gibi platformlar arası bir sürüm olacak.

.

READ  Peki, "bir hayat yaşamak" nasıl telaffuz edilir?