Ekim 6, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bir YouTuber, Amerikan dizisi Sailor Moon’un ilk bölümünü yayınladı

Bir YouTuber, Amerikan dizisi Sailor Moon'un ilk bölümünü yayınladı

Amerikan versiyonu için onlarca yıldır süren arayış Ayın denizci eri Sonunda sona erdi. Ray Mona, YouTuber Kayıp Medyayı Bulma Çabalarını Kim Belgeliyor (Yayınlanmayanlar dahil kızlar demek istiyorum oyun), bitmemiş, hiç bitmeyen dizinin pilot bölümünün ortaya çıkmasından, Ayın denizci eri Hayran kitlesi olarak tanındı Şaban Pzt.

bu Amerikalının hikayesi Ayın denizci eri Dublajın ortaya çıkmasından yaklaşık iki yıl önce, 1993’te başlıyor. Denizci ay bugün bildiğimiz. O zaman, animasyon stüdyosu Toon Makers, orijinal filmin yapımcıları olan Renaissance Atlantic Entertainment ile işbirliği yaptı. Power Rangers, dizinin İngilizce versiyonunu yapmaya çalışıyor. İki şirket, canlı aksiyon ve animasyonu karıştıran ve sonunda yükselmeyen bir proje teklif etti. Kısaca projeden ne çıktığına dair bir fikir edindik. Animasyon konferansında gösterilen müzik videosu doksanlarda.

Ama şimdi ilk bölümü tamamladık. iki kısımda (birinci bölüm | İkinci kısım) Olayları birkaç ay içinde gerçekleşir, Mona ortaya çıkarmak için yolculuğunun ayrıntılarını gördü Şaban Pzt. yardımla Kotaku Muhabir Cecilia D’Anastacio kim 2018’de uzun süredir kayıp olan bağlantıyı bulmaya çalışınVideosuna dahil ettiği Kongre Kütüphanesi’nden görüntülerin bir kopyasını almak için eski ABD Bandai Başkanı Frank Ward’dan izin aldı.

Pilot başlar 1:43:48 Ray Mona serisinin ikinci bölümünde, bir türlü meyvesini vermeyen diziye nihayet bir göz atmak inanılmaz. Bölüm, zamanını, Sailor Scout ve hatta Luna’nın Dünya’da geçirdikleri süre boyunca gerçek hayattaki bir aktrisi oynamasıyla, animasyon ve canlı aksiyon formatı arasında bölüyor. Uzay dizileri sırasında gösteri, orijinal yıldızlarla dolu görünümü değiştiren animasyonlu bir versiyona geçer. Ayın denizci eriKlasik bir Disney filminde gördüğünüz bir şeyin karakterleri.

Zincirden tamamen farklı bir deneyim ve beklemeye kesinlikle değdiğini söylemeliyim.