Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

HBO’daki The Last of Us dizisi ilk fragmanını yeni fragmanda gösteriyor

HBO'daki The Last of Us dizisi ilk fragmanını yeni fragmanda gösteriyor

HBO, Naughty Dog’un filminin ilk TV uyarlamalarını yayınladı Bizden geriye kalanlar Pazar günü seyirciye diziye kısa bir bakış sunuyor. 2023’te gelmesi planlanıyor. Ve kısa – önümüzdeki aylarda ve gelecek yıl HBO Max’e gelecekleri sergilemeye adanmış yaklaşık 20 saniyelik fragman Bizden geriye kalanlar ve onun yıldızları, Pedro Pascal ve Bella Ramsey.

Seviyor önceki bakışlar Bizden geriye kalanlarFragman PlayStation oyunlarına çok bağlı görünüyor. Ellie rolünde Ramsay ve Joel rolünde Pascal, Naughty Dog video oyunundan hararetli bir diyalog anını ve oyunun yürek burkan açılışını canlandırıyor. Bizden geriye kalanlar Joel’in kızı kısa görünür. Görüntüler ayrıca Clicker’ın doğuştan gelen kalıntılarını da gündeme getiriyor ve bize Nick Offerman’ın Bill olarak kısa bir görüntüsünü veriyor.

Bizden geriye kalanlar Joel ve Ellie’yi, insanları tehlikeli canavarlara dönüştüren gizemli bir hastalık tarafından harap edilen kıyamet sonrası Amerika Birleşik Devletleri’nde yol alırken takip eder. Yol boyunca her türden karakterle tanışırlar, bazıları arkadaş canlısı ve diğerleri de en az kaçtıkları virüslüler kadar tehlikelidir.

Dizi, arkasındaki yazar ve yazar Craig Mazen tarafından yazılmıştır. HBO’lar Çernobilve yönetici üretim Naughty Dog’dan Neil DruckmannThe Last of Us video oyunlarını geliştiren stüdyo. Dizide Gabriel Luna da yer alıyor.Terminatör: Karanlık Kader(Tommy ve Anna Turf gibi)Zihin avcısı) Tess gibi. Bizden geriye kalanlar İlk sezonunda 10 bölüm gösterecek. İkinci sezon için resmi bir açıklama yapılmadı.

READ  Mark Curry, bir Colorado otelinde ırksal olarak teşhis edildiğini iddia etti