Eylül 28, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Birisi sonunda Ultimate Marvel vs. Capcom 3’ün en büyük sorununu çözdü ve Maximilian’a 5.000$ ödül kazandırdı.

Birisi sonunda Ultimate Marvel vs. Capcom 3’ün en büyük sorununu çözdü ve Maximilian’a 5.000$ ödül kazandırdı.

Nihai Marvel vs.

Bir süre önce, yaratıcı Maximilian Dood, UMVC3’e nasıl yeni karakter yuvaları ekleneceğini bulan herkese 5.000 dolarlık bir ödül teklif etti ve görünüşe göre sonunda oluyor.

Aracı birkaç ay önce test ettikten sonra modlayıcıyı kullanın. gnays Oyuncuların özel karakterleri kullanması için oyuna en az 50 yeni karakter yuvası eklemek için Clone Engine dedikleri şeyi yayınladılar.


Karakter seçim ekranı ilk bakışta hala aynı görünüyor, ancak kullanıcılar temel olarak değiştirilmiş bir karakter seçmek için mevcut bir karakterdeki bir sekmeyi seçebilir ve bu, listedeki her yuvada çalışmalıdır.

Bu, UMVC3’ün kostüm yuvalarına özel karakterler yerleştirme ana sorununu çözmeli, bu da oyuncuların orijinal karakteri ve değiştirilmiş karakteri aynı yuvada aynı anda seçmelerini engelledi çünkü onlara aynı hareket setini verecekti.
Clone Engine indirmesi, örnek olarak göstermek için yalnızca Ultron’u içerir, bu nedenle mod geliştiriciler, yeni sistemle çalışmak için oluşturulan karakterleri yeniden biçimlendirmek için biraz zaman harcamak zorunda kalacaklar – ancak bazıları zaten işteki sekmeleri seviyor.READ  Azure Striker Gunvolt 3 - 25 Ağustos'ta 1.1.0 sürüm güncellemesinden başlayarak beş aylık ücretsiz güncelleme duyuruldu

Bu, umarız oyunun modlanmış dövüşçüler için yeni spiker klipleri ekleyen özel Tabs karakter mod paketi ile birleştirilecektir.


Maximilian görünüşe göre pazarlığın üzerine düşen kısmını da yerine getirdi ve Gneiss’e sorunları için 5.000 dolarlık bir ödül gönderdi.Marvel modlama topluluğu için işler daha heyecanlı hale geliyor ve muhtemelen bundan sonra daha iyiye gidecek.

Görüntü kaynağı: Ofis.