Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bisiklet şampiyonu Rohan Dennis'in ailesi, Olimpiyat eşi Melissa Hoskins'in ölümünün ardından ebeveynlerinin evinde toplandı

Bisiklet şampiyonu Rohan Dennis'in ailesi, Olimpiyat eşi Melissa Hoskins'in ölümünün ardından ebeveynlerinin evinde toplandı

Yazan Candice Sutton, Adelaide'den Daily Mail Avustralya için

03:45 03 Ocak 2024, güncellendi 04:13 03 Ocak 2024

Dünya şampiyonu bisikletçi Rohan Dennis'in ailesi, Olimpiyat sporcusu eşi Melissa Hoskins'in ölümüyle suçlandıktan üç gün sonra özel bir toplantı için bir araya geldi.

Çarşamba sabahı geç saatlerde, kasvetli görünüşlü Dennis, ailesini ziyaret etmek için Hoskins'in yolda öldürüldüğü yerin yakınındaki 2,45 milyon dolarlık Adelaide malikanesinden ayrıldı.

Dennis'e iki küçük çocuğu ve Haskins'e ait olduğuna inanılan beyaz bir Passat kullanan bir İspanyol arkadaşı eşlik etti.

Ailenin evinden ayrılmadan birkaç dakika önce çocukların oltayla oynadıkları görüldü, ardından ağladıkları ve arabanın kornasını çaldıkları duyuldu.

Şampiyon bisikletçi Rohan Dennis, eşi Melissa Hoskins'in ölümüne neden olmakla suçlanmasından üç gün sonra, Çarşamba günü Adelaide'deki evinden ayrılırken fotoğraflandı.
Olimpiyat şampiyonu sanık Rohan Dennis'in ailesi, bisikletçinin eşinin ölümü ve kendisine yöneltilen suçlamaların ardından özel bir toplantı için bir araya geldi

Günlerce gri bir tişört, beyaz şort ve yüzünde spor tabelaları giyen Dennis, evden uzaklaştırıldı ve şehrin doğusundaki Adelaide'nin lüks bir banliyösünde 5 km uzaklıktaki bir mülke götürüldü.

Bu, polisin koyu gri Volkswagen'ine el koyarken Dennis'in iki gün içinde ikinci kez yolcu koltuğuna oturmasıydı.

Araba ikinci adrese vardığında Dennis'i ebeveynleri Debbie ve Brenton Dennis karşıladı.

Kısa bir süre sonra Rohan'ın erkek kardeşi Scott, Almanya doğumlu karısı Inga ve çocuklarıyla birlikte geldi.

Siyah rahat pantolon ve krem ​​rengi bir gömlek giyen Debbie Dennis, aile birleşimi için Victoria'dan geliyormuş gibi görünen çifti sıcak bir şekilde karşıladı.

Dennis'i ebeveynleri Debbie ve Brenton Dennis karşıladı. Kısa bir süre sonra Rohan'ın erkek kardeşi Scott, Almanya doğumlu karısı Inga ve çocuklarıyla birlikte geldi.
Gri gömlek ve beyaz pantolon giyen Dennis, malikanesini kilitledi ve şehrin doğusundaki lüks Adelaide banliyösünde 5 kilometre uzaklıktaki bir eve götürüldü.

Scott Dennis arabadan kıyafetleri ve çantaları indirdi, ardından Debbie ve Inga Dennis Passat'a binip alışveriş yapmak için yakındaki Woolworths'e gittiler.

Woolworths'e yapılan ikinci alışveriş gezisinin ardından aile öğle yemeğine yerleşmiş görünüyordu.

Rohan Dennis, Medindi'deki Avenel Gardens Yolu üzerinde karısına çarpan 70.000 dolarlık Volkswagen Amarok Highline'ı kullandığı iddiasıyla Pazar günü tutuklandı.

Royal Adelaide Hastanesi'nde hayatını kaybeden Hoskins'in Amarok'un kaportasına atladığı ve kapı kolunu tuttuğu iddia edildi.

READ  Patriots, Jerod Mayo'yu uzatma görüşmelerinde OC'yi arayacak

32 yaşındaki şahsın araba tarafından sürüklenmiş olabileceği de iddia edilirken, olay komşuların güvenlik kameralarına da yansıdı.

Hoskins ve Dennis, Olimpiyat Oyunlarında Avustralya adına yarıştılar ve her biri Dünya Bisiklet Şampiyonasında yarışmalar kazandı.

Hoskins ve Dennis, Olimpiyat Oyunlarında Avustralya adına yarıştılar ve her biri Dünya Bisiklet Şampiyonasında yarışmalar kazandı. Çift fotoğraf çektirdi

Dennis, tehlikeli araç kullanarak ölüme neden olmak, dikkatsiz araç kullanmak ve yaşamı tehlikeye atmak suçlarıyla suçlandı ve Mart ayında yeniden Adelaide Sulh Mahkemesi'ne çıkarılmak üzere kefaletle serbest bırakıldı.

Hoskins, kariyerinin en önemli anı olarak tanımladığı 2015 Pist Bisikleti Dünya Şampiyonası'nda takım mücadelesinde altın madalya kazandı.

2012 ve 2016 Olimpiyat Oyunlarında yarıştı ve 2017 yılında profesyonel bisikletten emekli oldu.

Dennis, 2013 ve 2020 Olimpiyatları'nda podyumda yer aldı ve 2018 ve 2019'da UCI Erkekler Bireysel Zamana Karşı Dünya Şampiyonasını kazandı.

2015 Tour de France'da etap birincisi oldu ve 2023'ün sonunda profesyonel bisikletten emekli oldu.

Devamını oku: Rohan Dennis ve Melissa Hoskins her şeye sahip; Olimpiyat hayalleri gerçek oldu, dünya şampiyonluğu madalyaları ve sevgi dolu genç bir aile