Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

BLACKPINK, Girl’s Day’den Hyeri, (G)I-DLE’den Minnie, WJSN’den WJSN, WINNER’dan Lee Seung Hoon ve daha fazlası ile konserlerinde fotoğraf çektirdi

BLACKPINK, Girl's Day'den Hyeri, (G)I-DLE'den Minnie, WJSN'den WJSN, WINNER'dan Lee Seung Hoon ve daha fazlası ile konserlerinde fotoğraf çektirdi

çoğu pembe siyahÜnlü arkadaşlar dün gece verdikleri partiye katılarak gruba olan sevgilerini gösterdiler!

15 Ekim’de BLACKPINK, çok beklenen şovunu başlattıpembe doğduSeul’de KSPO Dome’da verdikleri konserin ilk gecesi ile dünya turu… Gösterinin ardından birçok yıldız geceden fotoğraflar paylaşmak için sosyal medyaya geldi.

kızın günü heri Sahne arkasında dört BLACKPINK üyesiyle birlikte çektiği sevimli bir fotoğrafı paylaştı ve sevgiyle “2018’deki ilk konserlerinden 2022’deki ikinci konserlerine kadar BLACKPINK hala her zamanki gibi harika.” yazdı.

Kısa bir süre sonra Rosie, siyah ve pembe kalpli gönderisine yorum yaparak sevişti.

WJSN‘s bona Ayrıca konserde sevimli bir fotoğrafını paylaşarak arkadaşı Jisoo’ya desteğini gösterdi ve “Çok güzel ve harikasın ve çok çalıştın” yazdı.

süre, kazanan‘s Lee Seung Hoon Dört BLACKPINK üyesinin her biri ile ayrı fotoğraflar çekin ve onun BLACKPINK ekipmanlarıyla sevimli bir şekilde süslenmiş bir fotoğrafını çekin.

(g) I-DLEGösteriye katılan Minnie, CLCSorn, konserde koltuklarından çektikleri bir videoyu paylaştılar. Hem Lisa hem de Soren’in başlığında, “Senin için buradayız kardeşim!!!” yazdı.

Sorn daha sonra Minnie’nin videosunu kendi Instagram hikayesinde yeniden yayınladı, “Woohoo LALISA” başlığını ekledi ve ayrıca Minnie ile kendisinin konserde dans ederken görülebildiği şirin bir video paylaştı.

Partide görüntülenen diğer ünlüler arasında Park Bo Sakızı Ve iki defaNayeon, Jihyo ve Mina.

READ  Kanye West, anti-Semitik yorumlarının yansımaları hakkında yorum yaptı

Hyeri’yi Dramada İzle”twitterBurada bir çeviri ile …

izle şimdi

… ve Bona”Ev yapımı aşk hikayesi” az!

izle şimdi


Bu makale size ne hissettiriyor?