Mart 25, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Pete Davidson, Kanye West’in ‘White Lives Matter’ programının ortasında Kim Kardashian’a mesaj attı

Pete Davidson, Kim Kardashian, Kanye West

Yardım eli. Pete Davidson, Kanye’nin White Lives Matter şarkısından sonra Kim Kardashian’a mesaj attı Instagram gönderileri. Öncesi SNL Komedyenin Kim’e bazı destek sözleri göndererek onu teselli ettiği söyleniyor.

göre Hollywood CanlıVe Staten Adası Kralı Yıldız, internette olup bitenler arasında eski karısına mesaj atıyor. Pete de dahil olmak üzere birçok insan Kim’i desteklemek için temasa geçti. [Davidson]Kaynak söyledi. “Başka bir film çekmenin ortasında ama iletişim halinde. O çok iyi bir adam ve Kim hala arkadaş oldukları için şükrediyor.” Devam ettiler, “Pitt ve Kim hala zaman zaman konuşuyorlar ve birkaç haftalık ayrılıktan sonra, birbirleriyle uğraştıkları bir yere geldiler. Pete, Kim’e Kanye’nin tüm durumu hakkında birkaç kez mesaj attı çünkü hala onu bir insan olarak önemsiyordu. ve nasıl olduğunu görmek için kontrol etmek istedim.” Sen yap.”

Kanye, Paris Moda Haftası’nda “White Lives Matter” gömleğiyle boy gösterdi ve hemen ünlülerin eleştirileriyle karşılandı. Gigi Hadid. kaynak dedi Hollywood Canlı Kaynak, “Kim, Kanye’nin gömleğine giyme kararına şaşırmadı ve bir kez daha dikkat çekmeye çalıştığını düşünüyor” dedi. “Tartışmayı kışkırtmayı sevdiğini biliyor ve bunu beslemiyor bile. Elbette, onun korkunç bir karar verdiğini ve mesajın birçokları için çok rahatsız edici olduğunu düşünüyor.” Kanye, 2020’de Black Lives Matter hareketinin büyük bir destekçisiydi. Protestolara katılmakla kalmayıp George Floyd, Ahmed Arbery ve Breonna Taylor’ın ailelerine 2 milyon dolar bağışladı. Kaynak, “Kim Kanye’nin Black Lives Matter hareketine ne kadar destek verdiğini biliyor” diye ekledi ve böyle bir gömlek giymeyi seçmesinin “tamamen kafası karışmış” olduğunu söyledi.

kaynak dedi İnsanlar 8 Ağustos 2022’de Pete, Kanye’nin 2022’deki önceki çılgınlığından gelen tepkisiyle ilgilenir. Psikiyatrik tedavi. Kaynak, Nisan ayından bu yana “büyük ölçüde travma tedavisine maruz kaldığını” doğruladı. Kanye ve onun maskaralıklarından gelen ilgi ve olumsuzluklar bir katalizör. [Pete]Ve yardım istemek zorunda kaldı. ”Kim’in tarafında, “Onu desteklemekten başka bir şey değildi. [Pete] İlişkileri boyunca.” İkisi arasında 5 Ağustos 2022’de ayrılık haberi çıktı ve içeriden biri, Pete’in özel hayatıyla ilgilendiğini ekledi, “İleriye dönük olarak, sadece kariyerine odaklanmak istiyor.”

READ  Jeremy Renner kar yağışı sonrasında hastaneden taburcu edildi | Jeremy Renner

Bir kaynak teyit etti altıncı sayfa 5 Ağustos 2022’de Kim ve Pete ayrıldık Dokuz aylık flörtün ardından. İçeriden biri, “Kim ve Pete sadece arkadaş olmaya karar verdi” dedi. “Birbirlerine çok fazla sevgi ve saygı duyuyorlar, ancak uzun mesafelerin ve zorlu programların ilişkiyi sürdürmeyi gerçekten zorlaştırdığını görüyorlar.” Sayfa Altı kaynağına göre, Kim ve Pete’in 13 yaşındaki çocuğu arasındaki yaş farkı, ayrılmalarının nedeninin bir parçasıydı, “Pete 28 yaşında ve Kim 41 – şu anda çok farklı yerlerdeler” dedi. . “Pete tamamen spontane ve dürtüsel ve onun New York’a ya da herhangi bir anda nerede olursa olsun uçmasını istiyor.” Kaynak devam etti, “Ama Kim’in dört çocuğu var ve bu o kadar kolay değil. Çocuklara odaklanması gerekiyor.” Kim’in Kanye ile dört çocuğu var: North, 8, Saint, 6, Chicago, 4 ve Psalm, 3.

kardashianlar Akış için kullanılabilir oyuk. İşte nasıl yapılacağı ücretsiz izle.

Fotoğraf: Kitap Galerisi.

Kardashian ailesi hakkında daha fazla bilgi için Kris Jenner’ın 2011 anısına bakın, Kris Jenner … ve her şey Kardashian, bir annenin altı çocuğunu – Kourtney, Kim, Khloe, Rob, Kendall ve Kylie – küresel yıldızlığa nasıl götürdüğünün ve multi-milyon dolarlık imparatorluklarını nasıl kurduğunun daha önce hiç görülmemiş hikayesini anlattığı film. Kardashianları tanıdığınızı düşünebilirsiniz, ancak Kris’in kitabında açıkladığı gibi, medyada ve Kardashians ile tutmak Bu sadece buzdağının görünen kısmı. içinde Kris Jenner … ve her şey Kardashian, Chris, ailesinin işini kurarken altı çocuğu (dört üvey çocuk ve birkaç torundan bahsetmiyorum bile) nasıl tarttığını açıklıyor. Kitap ayrıca Chris’in kocası OJ Simpson’ın cinayetle suçlanmasından önce ve sonra Nicole Brown Simpson ile ilişkisini de inceliyor. Kris Jenner … ve her şey Kardashian Her Kardashian hayranının okuması gereken bir kitap.

READ  Şirket, Disney'in ABD tema parklarındaki 'fantezi vaftiz babaları' adını daha kapsayıcı olması için cinsiyetten bağımsız 'çıraklar' olarak değiştirdiğini söylüyor

STYLECASTER’da misyonumuz insanları şık kılmaktır ve sadece bizim kadar seveceğinizi düşündüğümüz ürünler sunuyoruz. Lütfen bu hikayedeki bir bağlantıya tıklayarak bir şey satın alırsanız, satıştan küçük bir komisyon alabileceğimizi unutmayın.