Mayıs 22, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Blizzard’ın AI konsept araçları kulağa inanılmaz derecede yetersiz geliyor

Blizzard’ın AI konsept araçları kulağa inanılmaz derecede yetersiz geliyor

vay robot

resim: kar fırtınası

Blizzard’daki en iyi hafta değildiöyleyse kontrol edip başka bir şeyle nasıl gittiğini görelim İzleme 2 Seviyor…Evet, Şirket yönetimi, AI araçlarının karakter kostümleri tasarlamaya ve “konsept sanat oluşturmaya” nasıl yardımcı olabileceği hakkında e-postalar gönderiyor. sevimli.

Shannon Liao, yazıyor New York Timesgeçen ay şirketin baş tasarım sorumlusu Allen Adham tarafından Blizzard çalışanlarına gönderilen bir e-postadan alıntılar yayınladı. Şöyle yazıyor: “Şaşırmaya hazırlanın”“Oyunlarımızı oluşturma ve çalıştırma biçimimizde büyük bir evrimin eşiğindeyiz.”

“Blizzard Difüzyon” hakkında konuşuyor –En popüler AI görüntü oluşturma platformlarından biri olan Stable Diffusion’da bir oyun– ve şu anda “oyun ortamlarının yanı sıra karakterler ve kıyafetleri için konsept çizimi oluşturmaya yardımcı olmak için kullanıldığını” söylüyor, ancak ayrıca ekledi Blizzard, her şey için başka yapay zeka uygulamaları arıyor. Oyun içinde bağımsız ve akıllı NPC’ler“L Usul yardımı ile seviye tasarımı “Ses Çoğaltma”, “Oyun Codec’i” ve “Toksin Önleme”.

Blizzard, yakın zamana kadar dünyanın en ünlü ve güvenilir video oyun stüdyolarından biridir. Yalnızca harika oyunlar yarattığı için değil, aynı zamanda doyduğu için onlarca yıldır hayatta kaldı. Unutulmaz karakterlere sahip oyunlar. Şirketteki insanların botların kendilerini bir algoritmaya hizmet etmeleri için eğitmelerine izin verme konusunda heyecanlandıklarını duymakile o devralana kadar bazı Bu iş beni kelimelere dökemeyeceğim kadar rahatsız ediyor.

Hikayenin tamamında bulunabilecek tek iyi haber hakkında – ki bu aynı zamanda her yerden benzer çabalardan bahsetmeyi de içeriyor. Merhaba Stüdyo 343 Ubisoft’aBlizzard’ın denediği (ve hatta patentini aldığı) yapay zekaya farklı bir yaklaşımın zaten üzerinde çalışılıyor olması gerçeğidir çünkü “Aracın etkili olması sanatçıdan çok uzun sürüyordu.”

READ  Apple, 3.500 dolarlık Vision Pro'nun şifresini unutan kullanıcıları mağazada şifreyi sıfırlamaya zorluyor