Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Forza Horizon 5’in bir sonraki büyük güncellemesi yeni arabalar, dekorasyonlar ve daha fazlasını ekliyor

Forza Horizon 5’in bir sonraki büyük güncellemesi yeni arabalar, dekorasyonlar ve daha fazlasını ekliyor

Playground şimdi Forza Horizon 5’e gelen bir sonraki büyük güncellemenin detaylarını verdi. Explore the Horizon güncellemesi yeni arabalar, büyük ince ayarlar, fotoğraf modu iyileştirmeleri, yeni derecelendirmeler ve daha fazlasını getiriyor.

Discover the Horizon güncellemesiyle açılacak herhangi bir yeni Forza Horizon 5 başarısı yok gibi görünse de, yolda bir dizi iyileştirme ve bazı yeni içerikler var.

Forza Horizon 5’in Explore the Horizon güncellemesi 23 Mayıs’ta mevcut

Discover the Horizon güncellemesi, Pathfinder’a yeni zorluklar getiriyor. Playground, etiketlerle vurgulanan 12 benzersiz parçanın Free Roam’a geldiğini ve sonraki serinin her haftasında üç tanesinin tamamlanabileceğini söylüyor. Bir rotayı tamamlayarak yeni bir madalyanın kilidini açacaksınız. Oyun Alanı web sitesi, birincilik ödülünün otomatik olarak açıldığını ve basılı tutmanın GPS işaretini ilk parçanın başlangıcında ayarlayacağını belirtir. Yol, başlangıçta yeşil, yol boyunca kırmızı bir balonla işaretlenecektir. Playground, “İlk parkur tamamlandığında, ikinci bir madalyanın kilidi açılacak, ancak GPS’inizde işaretlenmeyecek; bir sonraki parkurun nerede başladığını görmek için ödül açıklamasına bakmanız gerekecek” diyor. “Bu, ikinci yolun tamamlanmasıyla açılan üçüncü ödül için de geçerlidir.”

Bir hafta içinde üç rotayı da tamamladığınızda, üçüncü rotanın sonuna doğru Hazine Sandığını bulacaksınız. Tüm Pathfinder Kupalarını tamamladıktan sonra, yeni bir oyuncu rozeti ve 1953 Series II Sarah Morris Minor alacaksınız.

Ayrıca Forza Horizon 5’e altı yeni araba geliyor. DeBerti’nin Ford Super Duty F-250 Lariat “Transformer”, 1986 Ford F-150 XLT Lariat, 1972 Chevrolet K-10 Custom ve 2022 GMC Hummer EV Pickup’ın tümü, Bir sonraki festival çalma listesi, 2021 Cupra Formentor VZ5 ve 2022 Cupra Tavascan Concept, Explore the Horizon serisi sırasında Forza Horizon 5 oynayan herkese verilecek.

Diğer yerlerde güncelleme, yeni Pathfinder parkurlarını, bazı yeni Eventlab donanımlarını ve Forza Horizon 5’in fotoğraf modunda önemli bir yükseltmeyi keşfederken tüm kamp fantezilerinizi arabanızda deneyimlemenizi sağlayacak yeni arazi modları sunuyor. günün saatini, hava durumunu ve park yerlerini değiştirin Karakterler ve daha fazlası.

READ  Yedinci nesil Ford Mustang böyle görünüyor

Forza Horizon 5’in Explore the Horizon güncellemesi 23 Mayıs’ta tüm oyunculara sunuluyor. Yeni serinin içeriği 25 Mayıs Perşembe – 22 Haziran tarihleri ​​arasında mevcut olacak.

Forza Horizon 5’in bir sonraki büyük güncellemesini görecek misiniz? Bilmemize izin ver!