Şubat 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bob Durk senin akşam havanın

Bob Durk, Çarşamba hava durumu tahmininize bakarBob Durk, Çarşamba hava durumu tahmininize bakar.

Doktorlar bu Cadılar Bayramı’nda çocuklar için en iyisinin şeker mi şaka mı olduğunu söylüyorDevlet-19 hastaneleri ve ölümler ülke genelinde azalırken, doktorlar şeker mi şaka mı bu düşüşün bir ölçüsü olduğunu ve Govt-19’a karşı çok katmanlı koruma sağlayabileceğimizi söylüyorlar.

Hogerstown Housefire’da kurtarılan iki çocuk öldüSebebi inceleniyor.

BARCS, kedi pankopeni salgını nedeniyle yeni kedi alımını kapattıKapatma hemen yürürlüğe girecek ve durum yeniden ele alındığında en az iki hafta sürecek.

FEMA, Ida hasarı için afet bildirimini reddediyor; Pitman, Hogan’ı olağanüstü hal ilan etmeye çağırdıFEMA, Wonda Günü gibi insanlara yeniden yapılandırma için federal paraya erişim sağlayacak büyük bir afet bildirimi talebini reddetti.

Kennedy Grieger Clinic, hala virüsün etkileriyle uğraşan genç hastaları ‘uzun covit’ ile tedavi ediyorKennedy Greiger, bazı kişilerde ilk enfeksiyondan sonra semptomlar görüldüğünde “uzun hükümetler” olarak bilinen çocukları ve ergenleri tedavi eden ülkedeki tek klinikten biridir.

Baltimore vızıltısı: Hayranlar Ravens-Golds oyununun yarısında evleniyorBaltimore bölgesi burada hareketli.

FEMA, Ida hasarı için afet bildirimini reddediyor; Pitman, Hogan’ı olağanüstü hal ilan etmeye çağırdıSalı günü düzenlediği basın toplantısında Pitman, ilçenin FEMA’nın geçen Cuma aldığı karardan haberdar olduğunu ve fırtınanın neden olduğu hasarın eyalet ve yerel yönetimlerin yeteneklerinin ötesinde değil, federal ajans tarafından belirlendiğini söyledi.

Bob Durk senin akşam havanınBob Durk senin akşam havan.

Polis, Poolsville’deki bir evin bodrum katında bir hırsızın vurularak öldürüldüğünü söyledi.Montgomery County Polisi Salı günü yaptığı açıklamada, Pazartesi günü Poolsville’deki bir eve girdiği iddia edilen bir adamın evinin bodrum katında uyurken vurularak öldürüldüğünü söyledi.

Sevdikleriniz Mervo Lisesi son sınıf öğrencisi Elijah Gorham’ı hatırlıyorTicaret Mesleki-Teknik Lisesi’nde son sınıf öğrencisi olan Elijah Gorham, “eşsiz bir genç adam” olarak tanımlanıyor.

Kennedy Gregger Clinic, ‘uzun covit’ hastalarının uzun vadeli etkileriyle ilgilenirHastane, hastaların iyileşmesine yardımcı olmak için fizik tedavi ve nörologlar ve fizyoterapistlerle birlikte hastalara yardımcı olur.

‘Harika Bir Genç Adam’: Arkadaşlar, Aile ve Ekip Üyeleri Mervo Lisesi Kıdemli Elijah Gorham’ı HatırlıyorTicaret Sanayi-Teknik Lisesi’nde son sınıf öğrencisi olan Elijah Gorham, “eşsiz bir genç adam” olarak tanımlanıyor. Gorham bu hafta başlarında vefat etti.

Anne Arundel County okul otobüsü şoförlerine ebeveyn desteği: ‘Bu çok önemli bir iş’Otobüs şoförlerinin her okul bölgesinde önemli bir rol oynadığına şüphe yoktur. Öğrencilerin okula zamanında gitmelerini ve zil çaldıktan sonra eve güvenli bir şekilde dönmelerini sağlarlar.

Yeni Bölüm, AG’nin Maryland’deki ofisindeki tehlikeli memurla ilgili çekimleri araştıracakMaryland Başsavcılığının yeni bir birimi, Pazartesi günü Baltimore County’de tehlikeli bir memurun karıştığı silahlı saldırıyı araştırıyor.

Baltimore County’nin ilk ücretsiz devresi Dowson Loop hizmete açıldıDawson Loop resmi olarak hizmete girdi ve sizi işe, okula veya şehre ücretsiz olarak götürebilir.

Pop Durk’un akşam hava durumu tahmini varPop Durk’un akşam hava tahmini var.

Southwest yüzlerce uçuşu iptal etti; kapana kısılmış yolcularSouthwest Airlines, kötü hava koşulları ve hava trafik kontrol sorunlarından kaynaklanan büyük aksamaların ardından Pazartesi günü 350’den fazla uçuşunu iptal etti. Pilotlar derneği, havayolunu diğer havayolları için küçük bir zorluk olacağını söylediklerine kötü yanıt vermekle suçladı.

Polis, baba ve oğul Rosadell’de vurularak öldürüldüBalsimore İlçesi polisi, Pazartesi gecesi Rochester’da bir silahlı çatışmada bir baba ve oğlunun öldüğünü söyledi.

Baltimore County, 2019’da polis tarafından vurularak öldürülen Eric Soap’un ailesiyle 6,5 milyon dolarlık göçmenlik için anlaştıHukuk firması Brown, Goldstein & Levy’nin bildirdiğine göre Baltimore County Eric Soap, Kasım 2019’da bir polis memuru tarafından bir ruh sağlığı krizi sırasında vurulduktan sonra ailesiyle 6,5 milyon dolarlık bir anlaşmaya vardı.

Annapolis çifti casusluk suçlamalarından suçlu bulunursa ömür boyu hapis cezasına çarptırılabilir– Hem bir deniz nükleer mühendisi hem de karısı, askeri sırları yabancı bir hükümete satmaya yönelik bir komployla ilgili casusluk suçlamalarından suçlu bulunursa ömür boyu hapis cezasına çarptırılabilir.

Gerçek masumiyetin yüzleriİşlemediğiniz bir suçun arkasında onlarca yıl geçirmeyi hayal edebiliyor musunuz? Baltimore bölgesi adamları, hapsedilen suçlardan serbest bırakıldıktan sonra deneyimlerini paylaşıyor.

Healthwatch: Araştırma, Alzheimer hastalığının yayılmasını azaltan bir su hapı bulduSağlık ve fitness konularında son gelişmeler

Meteorolog Tim Williams Salı öğleden sonra tahmininizi yaptıMeteorolog Tim Williams Salı öğleden sonra tahmininizi yaptı