Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Deusbury’deki eski pub bir etkinlik mekanı olarak yeniden açıldı

Deusbury’deki Old Old Durk Pub

Eski Türk Pub’ın adı “Teras” olarak değiştirilen site artık 100 kişilik canlı müzik, kulüp ve kiralık etkinlik mekanı olarak hizmet verecek.

Govit-19 salgını nedeniyle kapatıldığı dönemde kapsamlı bir iç tadilattan geçen site, şimdi özel olarak yeniden tasarlanmış, 50 kişilik ek oturma kapasiteli yeni bir dış terasa ve ısıtıcılara sahip. Hava soğuyor.

Yılın daha sıcak aylarında restorasyon, bir açık hava barı ve spor etkinliklerini görüntülemek için kullanılabilecek büyük bir ekran projektörü için yer açtı.

Şenlikler 22 Ekim Cuma günü saat 19.00’da bir ön izleme partisi ile başlayacak.

Beerhouse Mekanları Operasyon Müdürü Barry Shaw şunları söyledi: “The Terrace’ı bu yepyeni görünümde yeniden açmaktan mutluluk duyuyoruz.

“Sektörümüz son 18 ayda birçok zorlukla karşılaşmış olsa da, diğer taraftan çıkıp memleketimiz Duisbury’ye yeni bir teklif getirmek harika oldu.

“Terastaki bu değişiklik ve yükseltme bir süredir çalışıyor, ancak Hükümet kısıtlamaları nedeniyle bazı şeyleri kapatmak zorunda kaldık ve işleri başlatmak ve“ zamanımızı ” iyi kullanmak için bir işaret olarak aldık. .

“Takım olarak inanılmaz mutlu ve heyecanlıyız.

“Diğer Deusbury Pub, The West Riding Refreshment Rooms veya diğer mekanlarımızdan herhangi biri için farklı bir teklif olabilir.

“Ancak birahane ailesine çok yakışıyor.”

READ  BAG, Türk STK'ları ile Eğitim Konulu Ortak Araştırmalara İlişkin Mutabakat Zaptı imzaladı