Temmuz 25, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Boden memecoin yarışında Trump’a yenildi: İşte olanlar

Boden memecoin yarışında Trump’a yenildi: İşte olanlar
  • Başkanlık tartışması hem Trump’ın hem de Bowden’ın fiyatlarının önemli ölçüde düşmesine neden oldu.
  • Trump’ın popülaritesi son birkaç günde azaldı.

Son ABD başkanlık tartışması, başkan adayları hakkındaki memler ve şakaların sosyal medya platformlarını doldurmasıyla internette oldukça heyecan yarattı.

Trump-Bodine destanı

Tüm bu heyecanın ortasında, başkan adaylarını temel alan PolitiFi memecos TRUMP ve BODEN’e olan ilgi son birkaç günde hızla arttı.

Ancak bu simgelerin gördüğü ilginin tamamı olumlu olmadı. Son 24 saat içinde BODEN tokeninin fiyatı %26 düştü. Bu fiyat düşüşü çok büyük olmasına rağmen şaşırtıcı değildi.

31 Haziran’dan sonra BODEN fiyatı hızla yükselmeye başladı. Bu dönemde BODEN fiyatı birkaç düşük ve daha düşük zirveler göstererek düşüş eğilimine işaret etti.

Haberin yazıldığı sırada BODEN 0,08186 dolardan işlem görüyordu. BODEN’in RSI’sı bu dönemde önemli ölçüde düştü; bu da BODEN’e olan yükseliş eğiliminin azaldığını gösteriyor.

Ayrıca Chaikin’in BODEN’e olan fon akışının da azalması BODEN’e giden fonun önemli ölçüde azaldığını gösteriyor.

Kaynak: Ticaret Teklifi

Ancak Trump fiyat düşüşünü Bowden kadar büyük görmedi. Son 24 saat içinde Trump’ın fiyatı %7 düştü. Bu fiyat düşüşü önemli olsa da BODEN’in son fiyat hareketi ile karşılaştırıldığında önemsiz kaldı.

Ancak tıpkı BODEN’in fiyat hareketi gibi TRUMP coin de fiyatı önemli ölçüde düşmeden önce düşüş eğilimi işaretleri gösterdi. Ayrıca kripto para etrafındaki sosyal medya miktarının da azalması, TRUMP parasının etrafındaki popülerliğin azaldığını gösteriyor.

Dahası, TRUMP tokeni etrafındaki ağırlıklı duyarlılık da azaldı; bu, yayınlandığı sırada TRUMP hakkındaki olumsuz yorumların olumlu yorumlardan daha fazla olduğu anlamına geliyor.

Kaynak: Santiment

Sonra ne?

TRUMP tokeni sosyal medya ölçümleri açısından iyi performans göstermese de tokenin dayandığı başkan adayı nispeten iyi performans gösteriyordu.

READ  Nasdaq, 10,5 milyar dolarlık Adenza anlaşmasıyla fintech hamlesini derinleştiriyor

Son rakamlar, Donald Trump’ın 2024 başkanlık seçimlerini kazanma şansının yeni bir rekor olan %63’e yükseldiğini gösteriyor. Tartışmalar başladığından bu yana Trump’ın seçimi kazanma ihtimali yüzde 10’dan fazla arttı.

Başkan Biden’ın ikinci dönemi kazanma ihtimali yüzde 48’den yüzde 37’ye düştü.

Piyasalar Donald Trump’ın bir sonraki başkan olacağına inanıyor. Bu, gelecekte TRUMP tokeninin fiyat hareketini olumlu yönde etkileyebilir.

Kaynak: X

Sonraki: Haftalık DOT %11 Arttı – İşte RWA’lar Polkadot’a Nasıl Yardımcı Oluyor?