Temmuz 19, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Vermont’taki bir pizzacı, New York Times tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi restoranlarından biri seçildi. nasıl gidiyorsun

Vermont’taki bir pizzacı, New York Times tarafından Amerika Birleşik Devletleri’nin en iyi restoranlarından biri seçildi.  nasıl gidiyorsun

Vermont pizzasıyla tanınmıyor olabilir ama bu popüler restoran bunu telafi ediyor.

New York Times tarafından yayınlandı Pizza almak için en iyi 22 yerin listesi Çarşamba günü Amerika Birleşik Devletleri’nde. YekeciBurlington’un yaklaşık 45 dakika dışında küçük bir kasaba olan Bristol’deki bir restoran ve han, en iyilerden biri seçildi.

Pizza mekanlarının beğeni yükselişi hızlı oldu. Tillerman, önceki sahiplerinin emekli olmasının ardından Inn at Baldwin Creek ve Mary’s Restaurant’ın yerine 2022’de açılacak.

Yeni nesil restoran, 18. yüzyıldan kalma bir çiftlik evinde yer almaktadır.

New York Times Tillerman’ın nesini beğeniyor?

Brett AndersonMakalenin Tillerman bölümünü yazan Tillerman, makalede sahipleri Jason Kirmes ve Kate Barron’u, Tillerman’ın pasta şefi Kelsey Martin’i ve şef yardımcısı Taylor Adams’ı övüyor.

Anderson, “Kışın yanan ateşler, yazın ahırın yanında geceleri canlı müzik gibi rustik olanaklar buradaki çekiciliğin önemli bir unsuru olmaya devam ediyor” dedi.

Anderson ayrıca restoranın seçeneklerinin mevsimlik, çıtır pizza içerdiğini de söyleyebilir.

Tillerman Restoranı ne dedi?

Jason Kirmes ve Kate Barron’un sahibi olduğu Tillerman’daki arkadaşlar, Instagram’da yayınlandı Times makalesindeki sıralamaları hakkında, öne çıkmaktan nasıl onur duyduklarını söyleyerek.

Gönderide, “Pizza gibi her yerde bulunan, kalıcı ve sevilen bir şeyin evrimini okumak çok ilginç” dedi.

Gönderide ayrıca Vermont’un pizza ortamına bir saygı duruşunun yanı sıra, Tillerman deneyiminin her yönünün, sundukları yiyeceklerle nasıl zenginleştiğine dair bir açıklama da vardı.

“Sunduklarımıza çok fazla düşünce ve özen gösterildi, bunların çoğu perde arkasında, insanlar çok çalışıyor; bunların hepsini mümkün kılan her zaman ekibimize gidiyor” dedi.

Tillerman mağazası 1868 N 116 Rd, Bristol, Vermont 05443 adresinde bulunmaktadır. Cumartesi’den Salı’ya kadar kapalıdır ve haftanın geri kalanında açıktır. Çalışma saatleri 16:30 – 20:00 arasıdır

READ  ŞİMDİ SATIN AL, ÖDEME SONRAKİ HİZMETLER BAZI AMERİKALILARI BORÇLU OLABİLİR

Reyne Velasco, trend olan konular muhabiridir. Kendisine [email protected] adresinden e-posta yoluyla ulaşılabilir.