Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Boğa, Temmuz 2022’de

2022 Haziran ayı Başak burcu

Boğa için Temmuz burç

Ülkene geliyorsun sevgili Boğa. Çok çalıştınız ve elinizden gelenin en iyisini yaptınız, ancak tutulma dikkatinizi çekmeye devam ediyor ve sizden yeni koşullara uyum sağlamanızı istiyor.

Boğa burcu olarak, istikrarı kutlamak zorundasınız, bu nedenle değişim hakkında düşünmek genellikle dikkatli düşünme ve planlama gerektirir. Geçen yıl, 19 Kasım’da Boğa’yı 27 derecede vurgulayan ve 18 Mayıs’ın beş günü içinde doğduysanız sizi etkileyen bir tutulma yaşadınız. o tarihler. Temmuz ayına girdiğinize göre, şimdiye kadar yapmış olabileceğiniz tüm değişiklikleri geride bırakabileceğiniz ve üzerinde düşünebileceğiniz mutlu ve huzurlu bir ay var.

Bu yıl (25 Ekim ve 8 Kasım) sizi etkileyecek iki tutulma daha planlandığından ve önümüzdeki yıl (5 Mayıs ve 28 Ekim) iki duyuru daha tamamlanmadan önce geleceği için daha fazla vardiya için hazırlıklı olabilirsiniz. Gelgitler gibi, tutulma da sizi daha iyi bir yere, ihtiyaçlarınızı, arzularınızı ve şu anda dönüştüğünüz yaşam tarzınızı daha doğru bir şekilde yansıtan bir yere taşıyacak.

28 Haziran’da 7 derecede Yengeç burcunda gerçekleşen yeni ayı sevin – sizin için tatlı ve iyi olacak. Temmuz ayı başlarken bu yeni ay etkileyici olacak ve önümüzdeki haftalar sizi günlük endişelerinizi unutmak için birkaç günlüğüne ziyaret edebileceğiniz doğal bir yer bulmaya ikna edecek. Bunu bir aile meselesi haline getirin – çocuklarınızı getirin ve ailelerinizi davet edin. Sakin bir derenin veya beyaz kumlu bir plajın yakınında bir yere gitmeyi düşünün (veya Güney Yarımküre’deyseniz, donmuş bir gölün yanında rahatlatıcı bir karlı kaçamak).