Ağustos 11, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Travis Parker hastaneye kaldırıldıktan sonra konuşuyor

Travis Parker hastaneye kaldırıldıktan sonra konuşuyor

Travis Parker raporları doğruladı hayatı tehdit eden pankreatit rol oynadı Son hastaneye yatış.

“Pazartesi günü kendimi çok iyi hissederek endoskopiye gittim. Ama yemekten sonra dayanılmaz ağrılarım vardı ve o zamandan beri hastanedeyim” Instagram Hikayeleri Cumartesi.

“Genellikle profesyoneller tarafından tedavi edilen ve maalesef pankreastaki kritik bir drenaj tüpüne zarar veren çok hassas bir bölgeden “küçük bir tümörün” çıkarıldığını söylemeye devam etti. Bu, ciddi, yaşamı tehdit eden pankreatite yol açtı.”

Bir dua emojisi ekleyerek, “Yoğun tedaviyle şimdi daha iyi olduğum için çok, çok minnettarım” diyerek sözlerini tamamladı.

Eşi Kourtney Kardashian da eşinin sağlık mücadelesine ilişkin bir açıklama paylaştı.

“Travis ve ben birlikte rutin bir endoskopiye gittik ve ciddi, yaşamı tehdit eden pankreatit ile sonuçlandık.”

“Cedars Sinai’deki uzmanlarımıza, doktorlarımıza ve hemşirelerimize kaldığımız süre boyunca kocam ve benim harika bakımı için çok minnettarım.”

Sayfa Altı’nın daha önce bildirdiği gibi, davulcu Blink-182, ek bakım için Los Angeles’taki Cedars-Sinai Tıp Merkezine nakledilmeden önce ilk olarak Salı günü West Hills Hastanesi ve Tıp Merkezine götürüldü. 43 yaşındaki Kardashian onun yanındaydı.

Kourtney Kardashian'ın açıklaması.
Eşi Kourtney Kardashian, Parker’ın sağlık sorunları hakkında da konuştu.
Kourtney Kardashian’ın Instagram’ı.

Sosyal medya takipçilerini Parker’ın durumu hakkında bilgilendiren 16 yaşındaki kızı Alabama da dahil olmak üzere birçok aile üyesi, hastaneye kaldırıldığından beri müzisyene geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Odasının bir bölümü.

Genç, TikTok gönderisine “Lütfen bir dua edin” yorumunu yaptı ve videoya şarkıcı Paravi Das’ın Beach Bunny’nin şarkısı “Cloud 9″un kapağını ekledi.

LOS ANGELES, CA - * PREMIUM'A ÖZEL * - * ÖZEL * - Kourtney Kardashian, bu öğleden sonra bir ambulans onu Cedar-Sinai Hastanesine götürürken Travis Parker'ın yanında görüldü.  Kourtney'nin siyah terli elbisesi, Travis'i West Hills Medical'den bir sedyede taşıyan sağlık çalışanlarının yanında yürürken görülebilir.  Dikkat.  Travis bir arı ambulansın dışında bir sedyede uzanmış, sağ elini tutarken görülebiliyor ve açık kafatası dövmesi görülebiliyor.  Courtney'nin güvenlik ekibi, vardıklarında ambulansın arkasında siyah bir Range Rover'ın yanında onu takip etti.  Ambulans ve araç hem yanlış bölgeden girdi hem de hastane çalışanları başka bir girişe yönlendirildi.
Siyah kapüşonlu Kourtney Kardashian, Salı günü Cedar-Sinai Hastanesine nakledilirken Travis Parker’ın yanında görülüyor.
arkaplan
Travis Parker, sedyede yatarken Alabama Parker ile el ele tutuşuyor.
Yayınlanan ve silinen klipte genç, babasının hastanede yatışından bahsetmedi.
Instagram / alabamabarker
Parker ve Kardashian
Parker ve Kardashian, Mayıs ayında evlendi.
Sihirli film

Parker ayrıca eski karısı ve Alabama’lı annesi Shanna Mockler’dan da sevgi gördü. Bu hafta Altıncı Sayfaya şunları söyledi: “Çok endişeli ve endişeli olduklarını bildiğim için hızlı bir iyileşme ve çocuklarımın rahatı için dua ediyorum.

READ  'FBI' sezon finali, Teksas'ta okul saldırısından sonra CBS tarafından çekildi - The Hollywood Reporter

“Destek sistemi aracılığıyla bunu tekrar yapacağını biliyorum” diye ekledi. Her zaman onun ve çocuklarımın yanında olacağım.

Parker’ın hayatındaki kadınlar rock müzikle ilgili endişelerini paylaştıklarından, 18 yaşındaki oğlu Landon, babasının tıbbi endişelerini herkesin önünde dile getirmedi.