Mayıs 29, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brad Marchand, Sam Bennett ile çarpıştıktan sonra Panthers’e karşı 4. maçtan çekildi: ‘Bu herkesi kızdırıyor’

Brad Marchand, Sam Bennett ile çarpıştıktan sonra Panthers’e karşı 4. maçtan çekildi: ‘Bu herkesi kızdırıyor’

BOSTON – Boston Bruins kaptanı Brad Marchand üst vücut sakatlığı nedeniyle 4. maçta forma giyemeyecek. Antrenör Jim Montgomery, Marchand’ı günlük olarak derecelendirdi. Montgomery, Marchand’ın beyin sarsıntısı geçirip geçirmediğini yanıtlamayı reddetti.

Bruins, Marchand’ın 3. Maçın ilk periyodundaki çarpışma sırasında Sam Bennett tarafından vurulduğuna inanıyor. Ağır çekim video tekrarında Bennett’in Marchand’ın kafasına sağ eliyle yumruk attığı görülüyor. Marchand iki büyü oynadı ancak üçüncüsünde geri dönmedi.

Trent Frederick, Bennett’in yumruğu ve sonrası hakkında “Bunun herkesi kızdırdığını düşünüyorum” dedi. “Dürüst olmak gerekirse tüm takımın herkesi kızdırdığını düşünüyorum. Açıkçası adamları daha da sinirlendiren ve daha da sinirlendiren bazı kişiler var. Belki de bu hayal kırıklığıdır. Hala dışarı çıkıp işi yapmak zorundasınız. Hala 2-1 durumdayız. geriye düştük ve durumu 2-1 yapmaya çalışıyoruz.” 2.”

Bennett oyundan dolayı cezalandırılmadı ve ek disipline tabi tutulmadı.

Pazar günü Bruins’in isteğe bağlı sabah pateni sonrasında Montgomery, “Bunu özensiz olarak sınıflandıracağımı sanmıyorum” dedi. “Çizgilerin dışında olduğunu sanıyordum. Bence o oyunu sınırda oynayan biri. Ve ne yaptığını biliyordu. Resmi arkadan gördünüz mü bilmiyorum. Ama belli ki orada… yukarı.”

Bruins, maç sırasında Bennett’e yanıt vermedi. Merkezin yumruk attığının farkında değillerdi.

Montgomery, “Bir şekilde yanıt verememiş olmamızın benim hatam olduğunu düşünüyorum” dedi. “Ama oyuna geri dönmeye çalışıyorsunuz. Dört dakika boyunca güç oyununa geçene kadar durum 1-0. Sonra üçüncüye geçip hemen gol atıyoruz. Şimdi işler yolunda gidiyor. Yapmamamızın nedenleri var. bunu yapma ve bu benim kişisel sorumluluğumu üstlendiğim bir şey.”

Bruins, 4. Maçta Bennett’ten olaya yanıt vermesini isteyebilir. Eğer öyleyse, Bennett’in yanıt vermesi için yeşil ışık yakıp yakmayacağı bilinmiyor. 2. maçta David Pastrnak, Matthew Tkachuk’un eylem çağrısını kabul etti.

READ  Chris Bassett, Mets'in en iyi başlangıcını 8 vuruşla durduruyor

Frederick, “Oyunda bunun olabileceği bir zaman olabilir” dedi. “Bu çözebileceğimiz bir konu. Bu 2-1’lik bir seri. Bizim de akıllı olmamız gerekiyor. Onlara zaten çok fazla güç oyunu verdik. Bunu sınırlamaya çalışın ve bunu akıllıca yapın.”

Gerekli okuma

(Fotoğraf: Maddy Meyer/Getty Images)