Temmuz 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brandon Aiyuk’un potansiyel uzantısına ilişkin son gelişmeler

Brandon Aiyuk’un potansiyel uzantısına ilişkin son gelişmeler

Brandon Aiyuk Bir sonraki anlaşmasında WR pazarının zirvesine yakın görünüyor. 49ers geniş alıcı ileriye bakıyor Amun Ra Brown CaddesiESPN’den Jeremy Fowler’a göre, Lions’la son uzatması olan Aiyuk, “bu rakam veya daha yüksek” yeni bir anlaşma imzalamayı umuyor (ProFootballTalk.com’dan Michael David Smith aracılığıyla).

[RELATED: Brandon Aiyuk Skipping OTAs]

Hem St. Brown hem de Eagles geniş alıcılardır AG Brown Bu sezon dışında alıcı pazarının sıfırlanmasına yardımcı olun. St. Brown, Lions’la 77 milyon doları garantili para içeren dört yıllık, 120 milyon dolarlık bir uzatma imzaladı. Brown’ın Philadelphia’yla olan sözleşmesi yalnızca üç yıllık olmasına rağmen, AAV (32 milyon dolar) ve toplam garantilerde (84 milyon dolar) kendisini pozisyonun zirvesine yerleştirmeyi başardı.

En azından Aiyuk, Dolphins’in de geniş çapta ulaştığı bir hedef olan 30 milyon dolarlık AAV’ye yaklaşmayı umuyor gibi görünüyor Tyreek Tepesi. Aiyuk’un şu anda 14,12 milyon dolarlık bir beşinci yıl opsiyon maaşı var ve bir sonraki sezonda franchise unvanını kazanması halinde 2025’te tahmini 24,7 milyon dolarlık bir maaşa eklenecek (H/T’den OverTheCap’e).

49ers’ın Aiyuk’u 2024 sezonunun ötesinde de elinde tutabilmesi için sözleşme süresini uzatması gerekmiyor ancak bu franchise etiketinin değerinin savunulamaz olup olmadığı belirsiz. Takımın şu anda önümüzdeki sezon üst sınırının 38 milyon doların üzerinde olması bekleniyor ve ön büro şimdiden bu pozisyona önemli miktarda para ayırdı. Debo Samuel.

Aiyuk şu anda Samuel’in 2023 stratejisini izliyor; alıcı yeni bir anlaşma ararken çevrimiçi seyahat acentelerini atlıyor. 49ers’ın draft öncesinde her iki alıcıyı da satın aldığına ve Aiyuk yeni bir anlaşma imzalayana kadar takas adayları arasında anılmaya devam edeceğine dair fısıltılar vardı. 49ers, draft sırasında Aiyuk’tan potansiyel bir boşanmaya hazırlanıyor olabilir. Takım ilk tur draft hakkını kullandı Ricky PearsallNFL’deki en dinamik hücumlardan birine Florida ürününü de ekledik. 49ers da listede Joan Jennings Ve dördüncü turdaki çaylak Jacob Koenig,

READ  Dünya Kupası sonuçları: Brezilya, Kamerun'u kaybetmesine rağmen G Grubu'nu kazandı ve Sırbistan, İsviçre'ye yenildi.