Aralık 3, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Ja Morant, Chicago Bulls’u yenmek için Memphis Grizzlies’i 46 sayı ile kurdu.

Ja Morant, Chicago Bulls'u yenmek için Memphis Grizzlies'i 46 sayı ile kurdu.

Şikago — Ja Morante Örgü yapın ve omuz üstü bir pozisyona geçin. Kötü bir sokağa smaç attın.

Memphis’in All-Star’ı, Chicago kalabalığı için harika bir gösteri sergiledi ve Michael Jordan’ın önemli anlarını video panosunda görünce biraz daha yükselmiş olabilir.

Morant 46 sayıyla normal sezon rekoru kırdı ve Grizzlies galibiyete devam etti. Demar DeRozan ve Cumartesi gecesi Bulls 116-110.

“Gördüm” dedi. “Sonra, çok fazla kayıt yapmaya başladım. Muhtemelen bir rol oynadım.”

Morante kırığı Mike MillerBir önceki rekor (45 sayı) 2007’de kırılmıştı. Toplam sayı rekoru geçen sezon playofflarda kırılmıştı ve Utah Jazz’a ikinci maç mağlubiyetinde 47 sayı atmıştı.

Cumartesi günü Grizzlies arka arkaya iki puan kaybettikten sonra 17 sayılık farkının bire düşmesine izin verdi. Ayrıca Chicago’nun altı maçlık galibiyet serisini de durdurdular.

Morant ilk yarıda 16, üçüncü çeyrekte 20 sayı kaydetti. Üç üçlük de dahil olmak üzere 28 çekimden 15’ini yaptı ve faul serisinde 15’te 13’tü.

“Onlardan çok gördüm. Artık biraz sıkıcı” Stephen Adams Morant’ın önemli oyunlarından şakayla anlatıldı. “O harika bir oyuncu.”

Adams 12 sayı ve sezonun en yüksek 21 ribaundunu ekledi ve Grizzlies, DeRozan’ı beş kez All-Star’da 31 sayı atmasına ve arka arkaya 10 30 sayı maçı kazanmasına rağmen hayal kırıklığına uğrattı.

Bu, Jordan’ın 25 Aralık 1990’dan 14 Ocak 1991’e kadar art arda 10 gün boyunca kaydettiği bu türden bir Bulls oyuncusunun en uzun galibiyet serisi oldu. Ancak DeRozan sahada 29 maçta sadece 10’du ve en az Score’dan sekiz NBA kariyerine son verdi. %50 veya daha iyi atış yaparken 35 puan ve kapanış saniyelerinde alındı.

Donovan, “Harika olmasına rağmen iyi bir şutu yoktu” dedi. “Maçın başında düşündüm, gerçekten berbattı, gerçekten, çürük bir çizgide olmalıydı. Filmi izlemedim. Bu sadece yamaçlarda bazı oyunlarda maçı izleyen gözlerim. Kim bilir ne var?” Dört hızlı serbest atış atsa ya da bu oyunlardan bazıları farklı şekilde adlandırılsaydı oyun ona benziyordu.”

READ  Rise Place Wonder Franco'nun Yaralılar Listesi, DFA Ben Boden

Zach Lavigne Sol dizindeki sakatlık nedeniyle All-Star’ını kırmadan önce son üç maçı kaçırdıktan sonra ikinci maçında 28 sayı kaydetti.

Memphis üçüncü çeyreği 17. sırada tamamladı ve Morant çeyrekte dışarıda kaldı. 3’ü de dahil olmak üzere 7 şuttan 6’sını yaptı ve periyodun sonuna yakın ara sokaktan yüksekte kaldı.

Bulls’un 14-0’lık üstünlüğü ele geçirdiği dördüncü devrenin başlarında 16 sayılık bir oyundu ve DeRozan iki serbest atışla skoru 101-99’a indirdi ve 4:38 kala skoru 101-99’a getirdi.

Chicago Kobe Beyaz Yaklaşık 2:30 kala 3 çivilendiğinde 106-105’e indirdi. DeRozan turnikeyi yönetmeden önce Morant iki serbest atış yaptı.

Desmond Ben Farkı 111-107’ye yükseltmek için 3’e basın. boğa Nikola Vucevic Bir faul vuruşu yaptı, Bane ve Morant bir atlayışı kaçırdı, LaVine iki serbest atış yaparak maçı 25.5 saniye kala 111-110’a indirdi.

Teos Jones Daha sonra Memphis için bir çift vurdu ve 14.9 saniye kala üç sayılık bir oyun yaptı. Daha sonra boğalar, ceplerinde bir zaman aşımı ile 3’ü denemek yerine kenara saldırmayı seçti. Ancak DeRozan kulvarda hata yaptı, hiçbir çağrı olmadığını savundu ve oyunun başlarında bir tane aldıktan sonra ikinci tekniğini alarak kırmızı kart kazandı.

İzdihamda Lavigne tarafından faul yapılan Morant, teknik bir serbest atış ve iki ölümcül atış daha yaparak 116-110’a 5,3 saniye kala öne geçti.

Associated Press bu hikayeye katkıda bulundu.