Haziran 16, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Braves’in Mets’e karşı kazandığı galibiyette Michael Harris’in ikinci başlama vuruşu

Braves’in Mets’e karşı kazandığı galibiyette Michael Harris’in ikinci başlama vuruşu

“Dün geceki son randevumdan önce, bana söyledi [my] Harris, “Sezon daha yeni başlıyordu ve o zamandan beri topa gerçekten sert vuruyorum ve ne kadar iyi olduğunu görüyorum. Sanırım benim sezonum daha yeni başlıyor” dedi.

Harris, sekizinci vuruşta Adam Ottavino’dan aldığı yeşil gollü ev koşusu, Braves’in galibiyet serisini dört maça çıkardığı ve Mets’e karşı iç sahadaki son dokuz maçlarında onlara sekiz galibiyet verdiği için, Harris yuvarlanmaya başlamak için iyi bir zaman seçti. . Bu, sezonun üçüncü homer ve sekizinci ekstra taban vuruşuydu.

Ronald Acuña Jr. bir tercüman aracılığıyla “Harika bir sezon geçirecek” dedi. “İşler onun yolunda gitmeye başladı ve onun yolunda gitmeye devam edecekler.”

Braves, Ulusal Lig’deki en iyi rekora sahip (37-24). NL East’te ikinci sıradaki Marlins’e karşı üç maçlık, Mets’e karşı 7.5 maçlık ve Phillies’e karşı 8 maçlık bir farkları var. Ozuna’nın Mayıs ayında dönüşünden yararlanan Atlanta, Harris ürünlerini geçen yıl bu zamanlar geldiği zamanki gibi görmeye başlamayı ve yine de Jackie Robinson NL Yılın Çaylağı ödülünü kazanmayı umacak.

Harris, sakatlıklarla dolu bu sezonda 38 maçta 0,490 OPS ile sadece 0,163 ile güne girdi. Ancak sezonun ilk üç vuruşlu oyunu ve üçüncü çok vuruşlu performansıyla, Harris’in Salı gecesinin sekizinci vuruşunda Ottavino’ya karşı saatte 105,4 millik bir galibiyet serisi oluşturmasından önce Ozuna’nın uyandırdığı güvenin bir kısmıyla ayrıldı. kazanç.

Ozuna, “MLB’deki en iyi orta saha oyuncusu olduğunu söyledim, bu yüzden kendine inanmalısın,” dedi. “Ona geçmişte hiçbir şey düşünemediğini ve şimdi sezona başladığını söyledim. Bugün geldi ve iyi bir tavırla yaptı. Bunu yüzünde görebilirsiniz.”

Braves hayranlarının geçen yıl çok sık gördüğü “Money Mike” gülümsemesi, Harris’in Ottavino’ya karşı son mücadelesini kazanmasıyla biraz daha büyüdü. Mets yardımcısı, plakanın ortasından 1-1’lik bir oyuğa izin verdi ve Braves dış saha oyuncusu, orta çitin üzerinden 443 fitlik bir homer’ı deldi. Bu, genç kariyerinin en uzun homer’ıydı.

READ  Astros puanları Yankees'e karşı: Houston, beklenmedik kaynaklardan gelen Homers Justin Verlander'ın arkasındaki ilk ALCS maçını kazandı

Harris, “İlk vurduğumda, ‘Doğru hissettirdi’ gibiydim” dedi. “Tatlı noktaya geldiğinizde bunu gerçekten hissetmiyorsunuz. Onu koşuma çıkardım, oyuna bir saygı duruşunda bulundum ve sonunda Mike’a paramı verdim. “

Money Mike’ın 19 home run kutlaması, geçen yıl Harris’in 414 vuruşunda görüldü. Bu yılki çaylak başarısı üzerine inşa etme girişimi, onu Nisan ayında üç hafta boyunca kenara iten bir sırt yaralanması nedeniyle yavaşladı. Sakatlananlar listesinden iki maç geri döndükten sonra dizini büktü ve iki haftayı zincirlenmiş bir dizlik içinde rahatsız bir şekilde oynayarak geçirdi. Şimdi, nihayet yeniden rahatlamış görünmeye başlamıştı.

Harris, “Kendim gibi hissediyorum,” dedi. “Bu gece gibi bir gecede sonuç almayı bekliyordum.”

Son günlerden bazıları ne kadar sinir bozucuydu? Harris, geçtiğimiz hafta sonu Arizona’da düzenlenen seride topların saatte 95 mil veya daha hızlı vurulmasıyla 4’e 1 yaptı. Ayrıca Seri sırasında Corbin Carroll’un orta sahada kayan kepçesi tarafından soyuldu.

Harris çarşamba günü üç vuruşlu oyuna onu üçüncü temel çizgiye indiren bir single ile başladı. Braves menajeri Brian Snitker, dış saha oyuncusunun omuzlarından biraz ağırlık almış olabileceğine inanıyor.

Snicker, “Sizi halıdan çıkarıp harekete geçirebilecek türden bir şey. Birdenbire oldu,” dedi.

Harris, Orlando Arcia’nın iki vuruşluk dublörünü kendi vuruşuyla takip etti ve ardından Acuna altıncıda Max Scherzer’i bir tekle kovalayınca gol attı.

Acuña, yedinci turda Tommy Pham’ın fazladan üs yüklü bir vuruş yapmasını engellemek için sağ orta saha duvarına harika bir yakalama yaptı. Homer Harris, web mücevheri üretildikten kısa bir süre sonra vuruldu. Marc Cana’nın uzun liderliğini geçmek için orta saha pistine geri koşarak ilk sekizinci sırada bitirdi.