Nisan 21, 2024

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Braves’in üst üste ikinci hafta sonu Giants’la karşılaşmasıyla uzun yolculuk San Francisco’da başlıyor

Braves’in üst üste ikinci hafta sonu Giants’la karşılaşmasıyla uzun yolculuk San Francisco’da başlıyor

New York Mets’e karşı arka arkaya galibiyetlerin ardından Atlanta Braves, San Francisco, Denver ve Los Angeles’ı ziyaret edecekleri on maçlık uzun bir yolculuğa başlamak için Batı Yakası’na gidiyor. Yolculuğun başlangıcı, Braves’in birkaç gün önce üçte ikisini mağlup ettiği Giants’a karşı bir hafta sonu daha içeriyor.

Zorlu bir Ağustos ayı, Giants’ı, oldukça kalabalık olduğu bilinen bir play-off yarışında son Wild Card yeri için it dalaşına sürükledi. Giants şu anda play-off’lara yarım oyun uzaklıkta ve ligdeki rakipleri Diamondbacks ile berabere kaldı. Sorun şu ki, şu anda NL’deki üç Wild Card noktasının 4,5 oyun yarıçapı içinde altı takım var, bu yüzden durum tam bir karmaşa. Giants son 17 maçta 5-12 öndeydi ve play-off’a giden rahat bir yol gibi görünen yolu zorlu bir duruma dönüştürdü. 3 Ağustos’ta Giants 61-49’luk skorla Dodgers’ın sadece 2,5 maç gerisindeydi ancak artık lig hayalleri çoktan geride kaldı ve play-off şansı artık kesin değil.

Giants’ta iyi bir oyuncu grubu var ama kadroyu taşıyabilecek yıldız bir oyuncudan yoksunlar. fWAR’ın oyuncu liderleri Thairo Estrada ve Patrick Bailey, hücumdan çok savunmalarıyla tanınıyor ve Estrada’nın XwOBA’sı 0,300’ün altında. Bu arada en iyi iki smaçör Wilmer Flores ve Lamonte Wade Jr. ama ikisi de gerçekten savunma değeri sunmuyor.

Giants mücadele ederken, Braves yine sıcak, ağustos ayında şu ana kadar 15-7 öndeler. Gösteri bu ay olağanüstüydü; biri dün gece Mets’e karşı olmak üzere yedi maç çoktan kapanmıştı. Ayrıca geçtiğimiz Cuma günü Giants’ı üst üste üçüncü kez elediler. Ağustos ayında fWAR’da en merkezli oyuncuya sahip oldukları göz önüne alındığında, Braves’in gerçekten baskın bir sahaya ihtiyacı olduğu söylenemez, ancak yılın büyük bölümünde olduğu gibi, bu listede sadece bir şanssızlık dönüyor.

READ  Los Angeles Chargers vs. nasıl izlenir? Kansas City Chiefs bu öğleden sonra CBS'de

25 Ağustos Cuma, 22:15 ET (Bali Sporları Güneydoğu)

Spencer Strider (25 GS, 146,1 IP, %38,2 K, %7,7 BB, %34,2 GB, 3,57 ERA, 2,87 FIP)

Pittsburgh’daki başarılı başlangıcının ardından Spencer Stryder, son iki maçında 14 golsüz atış yaparak harika bir geri dönüş yaptı. Son başlangıcını Giants’a karşı yaptı, yedi golsüz atış yaparken 10 sayı attı ve bir vuruş ve bir yürüyüşe izin verdi. Mets’e karşı elinden gelenin en iyisini yapamadığı yedi golsüz maçın ardından Strider, Giants’a karşı “A” maçına çıktı. San Francisco’yu bir kez daha boğmak için ezici hızlı pas kombinasyonunu kullanmayı deneyecek. Vuruş vuruşları söz konusu olduğunda Stryder, atış vuruşlarında yalnızca 21. sırada yer almasına rağmen beyzboldaki diğer tüm oyunculardan 32 daha fazla vuruşla tartışmasız kraldır. Hem hızlı topu hem de kaydırıcısı olağanüstü koku sayıları elde ederek vurucuları onun insafına bırakıyor. Hızlı topunda 100, kaydırıcısında 111 vuruşu var. Sağ elini kullanan genç on çift haneli sayıya ulaşan oyun oynadı ve diğer sekiz oyunda da dokuz vurucu sayı kaydetti.

Logan Webb (26 GS, 169 IP, %24,2 K, %3,9 BB, %60,7 GB, 3,36 ERA, 3,27 FIP)

Logan Webb, çok iyi istatistikleri elit boyutla birleştirerek onu Cy Young rekabetine sokan bir sezonu bir araya getirerek mükemmel bir yıl geçirdi. (İlginçtir ki, WARP’ta beyzbolda liderlik ediyor, ancak fWAR’da zirveye hiç yakın değil.) Geçen hafta Braves’e karşı başlangıcında altı atış yaptı ama en iyi performansını sergileyemedi ve 5/0’lık bir sayıya izin verdi. k/b oranı. Webb, beyzbolun en iyileri arasında yer alan 60,7’lik vuruş ortalaması ve 3,9’luk yürüme oranıyla yerden top almaya ve yürüyüşlerden kaçınmaya güveniyor.

READ  UConn yıldızı Adama Sanogo, kariyerine NBA'de devam etmek için ayrıldı

All-Star arasından bu yana Webb’in şansı biraz yaver gitti: 74 ERA-, 77 FIP-, 67 xFIP-‘de ve o zamandan bu yana 93/82/67’de değişiklik olmadı.

26 Ağustos Cumartesi, 16:05 ET (Bally Sports Southeast, FS1)

Maksimum Kızarmış (9 GS, 47,2 IP, %23,2 K, %4,6 BB, %61 GB, 2,83 ERA, 3,10 FIP)

Giants, Max Fried’a karşı, Desperate’in Stryder’a karşı gösterdiğinden daha iyi bir performans sergiledi. Geçen hafta Giants’a karşı oynadığı maçta Fried 5. sıraya yükseldi. 23 dokuz vuruşta üç koşuya izin veren vuruşlar. Çok oyunculu kariyerinin yalnızca 13. maçında iki homer’a izin vermesi onun için biraz tuhaf bir geziydi ama yine de 6/1 K/BB oranını başardı.

Fried’in sakatlar listesinden döndüğünden bu yana istatistikleri toplamda beklediğiniz gibi (84/74/69), ancak galibiyet serisi 116/96/86’ya değiştiği için bu istatistikler Cubs üzerindeki hakimiyetinin ağırlığını taşıyor. üç başlangıçlı son maçında. Bu üç başlangıçtaki temas yönetimi (.318 xwOBA-karşı) her zamanki, sınıfının en iyisi standartlarına pek uygun değildi, ancak muhtemelen anlayabileceğiniz gibi, oyunda ve savunmada . Aynı aralıkta 390 wOBA. İyi olacak ve uzun ara vermesine rağmen çok fazla tempoyu kaçırmaması gerçekten etkileyici.

Giants başlamaya kararlı olacak ama muhtemelen Giants’ın sıklıkla kullandığı bir taktik olan bir günlük çalışma süreleri olacak. Sean Manya, Jacob Gunness ve Tristan Beck, arenada birden fazla rol görebilecek isimlerden bazıları. Braves, Atlanta’da oldukça fazla Junis ve Beck gördü ve Manaea büyük role geçtiğinden beri harika bir gösteri sergiledi.

27 Ağustos Pazar 19:10 ET (ESPN)

Braves’in Pazar günkü maçına başlayacağına karar verilecek. Bu yılın başında zaten belirlenmiş pek çok seçenek var, ancak Colin McHugh veya Michael Tonkin’in de oyunda büyük bir rolü olacak gibi görünüyor.

READ  2024 Super Bowl: 49ers'tan Kyle Shanahan, Chiefs karşısında uzatmalara başlamak için topu ilk alan olma kararını açıklıyor

Kyle Harrison (1 GS, 3,1 IP, %31,3 K, %6,3 BB, %11,1 GB, 5,40 ERA, 5,97 FIP)

Henüz açıklanmasa da Pazar günü çaylak Kyle Harrison’ın rotasyondaki yeri olacak. Harrison, Giants organizasyonunun başlangıç ​​adayı ve ikinci lig kariyerinde müstehcen rakamlar ortaya koydu. 279’da 13 İkinci lig atışlarında Harrison’ın 452 vuruşu, yani 14,6 bin/9’u var ve bu rakamları elit bir hızlı top grubuyla kazandı. 90’ların ortasındaki hızlı topu, alçak kol açıklığı nedeniyle vurucuları hızlı bir şekilde yakalıyor ve 80’lerin alçak kaydırıcısı da büyük bir koku üreteci. Bu yıl Triple-A’da kontrol konusunda sorun yaşadı, dokuz vuruşta 6,6 vuruş yaptı, bu nedenle sabırlı bir yaklaşım genç atıcı için sorunlara neden olabilir. Harrison, büyük ligdeki ilk maçında Phillies’e karşı 3,1 vuruş yaparak iki kazanılmış koşuya izin verirken beş vuruşa izin verdi ve bir yürüyüşte beş vuruş üretti. O maçta bir şekilde havadaki sekiz topa karşılık yalnızca bir top alabildi, bu da onu kendi sahası için mükemmel bir seçim haline getirebilir ama bu, hayatta kalmaya çalışmanın gerçekten tehlikeli bir yolu.