Haziran 26, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brezilya Güzeli Gliese Correa bademciklerini aldırdıktan sonra 27 yaşında hayatını kaybetti.

Brezilya Güzeli Gliese Correa bademciklerini aldırdıktan sonra 27 yaşında hayatını kaybetti.
Makale eylemleri yüklenirken yer tutucu

Nisan ayındaki ameliyat rutindi: Gliese Correa bademciklerini aldırdı.

Ancak beş gün sonra, eski Brezilya Güzeli bir kanama geçirdi ve iki aydan fazla bir süre komada kaldı.

Şimdi Brezilya kaybının yasını tutuyor. 2018 Brezilya’da Miss Costa do Sol ve Miss United Continents tacını giyen Correa, 27 yıllık böbrek yetmezliğinden Pazartesi günü öldü. Bilincini asla geri kazanmadı.

Aile papazı Lydian Alves Washington Post’a verdiği demeçte, “Bu kayıptan derin bir üzüntü duyuyoruz.” “Harika bir kadındı ve herkes tarafından çok sevildi. Onun gülümsemesi ve parlaklığı olmadan yaşamak kolay olmazdı.”

Ormansızlaşmayı araştırmak için Amazon’un derinliklerine gittik. Bizi şok edici bir keşif bekliyordu.

Boğazın arkasındaki iki lenf düğümü olan bademcikler, vücuttaki enfeksiyonu önlemek için bakterileri filtrelemeye yardımcı olur. Uykuya müdahale eden solunum problemlerini ve bazen tekrarlayan enfeksiyonları tedavi etmek için çıkarılırlar. Tonsillektomi genellikle genel anestezi altında gerçekleştirilen yaygın bir ayakta tedavi prosedürüdür. Nispeten güvenli ve rutin bir süreç olarak kabul edilir; Mortalite tahminleri 10.000’de 1 ile 40.000’de 1 arasında değişmektedir.

Instagram’da 56.000’den fazla takipçisi olan bir model, güzellik uzmanı ve etkileyici olan Correa, Tanrı ve inancı hakkında çok şey yayınlayan evanjelik bir Hıristiyandı. Brezilya’nın Atlantik kıyısında, Rio de Janeiro’nun 120 mil kuzeydoğusunda bir şehir olan Macae’de doğdu ve erken yaşlardan itibaren çalıştı.

Daily Mail’e göre, bir Instagram gönderisinde “Tek seçenek güçlü olmak olana kadar ne kadar güçlü olduğumuzu asla bilemeyeceğiz” diye yazdı. “Gerçekten altın bir beşikte doğmadım, çok mütevazi bir aileden geliyorum ama bununla çok gurur duyuyorum, gerçekten gurur duyuyorum.”

Correa Salı günü ailesi ve arkadaşlarıyla çevrili olarak toprağa verildi.

READ  Ben Stiller, Ukrayna'da Başkan Volodymyr Zelensky ile bir araya geldi

Ailenin bir arkadaşı olan Rahip Jack Abreu, “Tanrı, prensesimizi yeniden bir araya getirmek için bu günü seçti” diye yazdı. “Çok özleneceğini biliyoruz ama şimdi gülümsemesiyle gökyüzünü aydınlatacak. Amacına ulaştı ve bize aşk mirasını bıraktı!”

Amerikalı bir cinayet zanlısı Meksika’ya kaçtı. Gringo Avcıları bekliyordu.

Correa, kilisesinde, özellikle meme kanseri olan kadınlara yardım etmeye odaklanan sosyal projeler üzerinde çalıştığı biliniyor.

Brezilya ulusal güzellik yarışması Instagram’da “Gliese her zaman çalışmalarında gösterdiği aydınlanmış güzellik, neşe ve şefkatle hatırlanacak” dedi.

Alves şöyle yazdı: “Kalbim kesildi.” “Bütün hizmetimin sonunu bir kucaklama ile aldığım o gülümseme ve seni seviyorum güzel rahip.”

Takipçileri Instagram hesabına yüzlerce taziye mesajı bıraktı. Ailesi tarafından yapılan son gönderi, Timoteos’un Yeni Ahit’inden bir alıntı ile İsa’yı kucaklayan gülümseyen bir Kore’nin bir örneğini gösteriyor:

“İyi mücadeleyi verdim, yarışı bitirdim, inancımı korudum.”