Eylül 26, 2023

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Bridgerton’dan Jonathan Bailey, Wicked Fierro’da

Bridgerton'dan Jonathan Bailey, Wicked Fierro'da

Jonathan Bailey, Wicked filminde Fierro'yu oynamak için görüşüyor

Jonathan Bailey
resim: Pascal Le Segretan (Getty Resimleri)

Bazen, oyuncu seçimi duyurusunun derinliğini (veya deyim yerindeyse olası bir seçimin duyurusunu) hisseder. tamamen. Yani haberlere kalmış (başına türlü) kim? Hangi Bridgeton‘s Jonathan Bailey Broadway müzikalinin film uyarlamasında Fierro’yu oynamak için konuşuyor fenalık. Aslında, Billy kariyerinin geri kalanını çekici, yakışıklı ve etkili romantik kahramanları oynayarak geçirmek isteseydi, bu yazar şöyle derdi: Devam et!

Stephen Schwartz’ın müzik notalarına aşina olmayanlar için Fierro, aşk üçgeninin üçüncü önemli noktasıdır. G (a)Linda (Ariana Grande) ve Elfaba (Cynthia Erivo). olarak ilk gelirken Kitleleri memnun etmede dikkatsizlik ve ihmal “Hayat Boyunca Dans Etmek”, Elphaba ile olan ilişkisi, kişiliğinin gizli derinliklerini ortaya çıkarıyor. Bildiğiniz kötü niyetli bir vikont gibi mi geliyor?

Billy’nin rol için doğru adam olduğunu kanıtlayan yalnızca Anthony Bridgerton olarak romantik kahramanlığı değil. Ayrıca orijinal Londra yapımını da içeren etkileyici bir tiyatro özgeçmişi var. Amerikalı psikopatve Off-West End üretimi son beş yıl (Yönetmenliğini besteci Jason Robert Brown’ın kendisi yapıyor), bir West End cinsiyet değişimi canlandırması bir şirket2019’da Laurence Olivier Ödülü kazandığı. Fangirls, Spotify ve YouTube’da vokal yeteneğinin örneklerini bulabilir; Şunu söylemek yeterli, kesinlikle Fiyero için pirzola aldı.

bu fenalık Yönetmenliğini yaptığı film yükseklerdeJohn M. Chu iki filme ayrıldı. Chu yaptığı açıklamada, tartışmalı hareketin “bu sevilen karakterlerin yolculuğuna daha fazla derinlik ve sürpriz getireceğine” söz verdi. Aynı zamanda aktörlere daha fazla bağlılık anlamına da gelmelidir. Billy zaten daha fazlasıyla meşgul Bridgeton (Bir önceki sezon için bir emsal olmasına rağmen Romantik Kalkış Mutlu Sondan Sonra) ve yeni sınırlı seri Diğer gezginler Matt Bomer’in karşısında.

Ama bir parçası olmak fenalık Adaptasyon, Billy’nin bugüne kadarki en büyük başarısı olabilir ve bir kez daha, rol için mükemmel bir seçim. İşlemi kısa sürede tamamlamayı umuyoruz.

READ  Ryan Murphy, Jeffrey Dahmer'ın arkadaşlarına, dizi ailesine ulaştığını söyledi - The Hollywood Reporter