Ağustos 17, 2022

Manavgat Son Haber

Türkiye'den ve dünyadan siyaset, iş dünyası, yaşam tarzı, spor ve daha pek çok konuda son haberler

Brody King, Jon Moxley’e karşı geçici bir AEW şampiyonluğu maçı kazandı

Brody King, Jon Moxley'e karşı geçici bir AEW şampiyonluğu maçı kazandı

AEW’nin bu akşamki bölümü (1 Temmuz) çılgınlık 20 kişilik Battle Royal, iki farklı bölümde yer aldı. Maçın galibi, gelecek hafta (6 Temmuz) geçici AEW Dünya Şampiyonu Jon Moxley’e karşı unvanı alacak. dinamit.

Her bölüm iki adamla başladı ve kısa süre sonra maça yeni güreşçiler katıldı. Güreşçiler belirli bölümlere atanır. Adam Asmaca Sayfası ve Darby Allin, kendi bölümlerinin başlarında büyük yıldızlardı. Page Ring, Taz üyeleri Ricky Starks ve Power House Hobbs ile hızla doldu. Bu, RUSH’ın AEW’deki ilk maçıydı ve aynı zamanda Adam Asmaca bölümündeydi. Penta Oscuro ile sorunları burada da devam etti ve sonunda birbirlerinin yok olmasına neden oldu.

Bu arada, The Butcher ve The Blade ikilileri Darby’nin yüzüğünü domine etti. Kazarian, Takeshita ve Matt Hardy gibi güreşçileri ortadan kaldırmak için birlikte çalıştılar (aynı zamanda girişi ticari bir mola sırasında gerçekleşen tek güreşçiydi).

Keith Lee ve Swerve Strickland bu maçta farklı bölümlere atanıyor. Ringde birbirlerine bakarken gergin bir an yaşadılar. Bu sırada Swerve, Orange Cassidy’yi ringin dışına attığında topuk olma yolundaki dönüşümünü sürdürdü.

Brody King 19. sırada geldi. Yeni adamdı ve Buckshot Lariat’ı denerken Adam Asmaca Sayfası’nı aprondan dışarı vurarak yüzüğünü kazanmayı başardı. Ardından Darby Allen, kasap ve bıçağı ortadan kaldırarak yüzüğünü kazandı.

Bu Brody ve Darby’nin gitmesine izin verdi ve yorgun bir Aline için iyi gitmedi. Brody, bilincini kaybedene kadar onu boğdu ve kazanmak için vücudunu altındaki yere düşürdü.

Aynen böyle, Brody King, AEW Geçici Dünya Şampiyonu Jon Moxley’e meydan okuyan ilk adam. Şampiyonluk maçı önümüzdeki hafta (6 Temmuz) oynanacak. dinamitmerhum Brody Lee’nin memleketi olan Rochester, New York’ta olur.

READ  Will Smith, Akademi Ödülleri de dahil olmak üzere 10 yıl boyunca Akademi etkinliklerine katılmaktan men edildi.

Tüm sonuçları yakalayın çılgınlık tamamen Burada.